Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azért nem adhat pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azért nem adhat pénzt mert megcsalhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt, együtt is élünk a lakásában. Neki van egy vállalkozása ami elég jól megy. Nem engedte, hogy elmenjek dolgozni, pedig van iskolám és szerintem könnyebben el is tudnék helyezkedni,de bevallom elkényelmesedtem a párom mellett, és egyelőre nem is tervezem, hogy elmegyek ameddig van aki biztosítja az anyagi háttereimet. Mindig adott pénzt, hogy menjek el vegyem meg amit szeretnék, szóval tényleg semmit nem sajnált tőlem. Egyszer sajnos még az autóját is összetörtem, amit akkor vett kb 2 hónapja. Az utóbbi pár hétben szinte sosem ad pénzt, és meg sem kérdezi, hogy szeretnék- e valamit. Szerintetek megcsalhat? A viselkedése egyébként nem változott teljesen jó a viszonyunk, csak pénzt nem ad... Én 23 éves vagyok, a barátom 31.
2021. febr. 22. 17:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak elege van abból hogy rajta élősködsz.
2021. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném , hogy a megcsaláshoz köze lenne.


Amúgy meg ki tudja megtette e már, és ha igen hányszor.


De talán már unja...

2021. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát azért nekem nem mindegy, hogy megcsalnak e vagy sem. Mert nem hinném, hogy kötelesség egy kapcsolatban eltűrni, és szerintem senki nem szereti, ha hülyének nézik.
2021. febr. 22. 17:13
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
szerintem meg unalmasak ezek a bena, ferfiak altal kiirt trollkerdesek.
2021. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Ezt pont te mondod? 😂 Az meg sem fordul a kis fejedben, hogy esetleg elege van abból, hogy nem dolgozol? Nem tart ám minden örökké királylány!
2021. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó! Olvastad, hogy a kérdező párja nem akarja, hogy dolgozzon??? Amúgy a pasik érdekesek sokszor. Szerintem menj el dolgozni, neked is jobb lenne, ha lenne saját kereseted.
2021. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk elején mindig mondta, hogy nem kell dolgoznom, mert ő keres annyit, hogy fenn tudja tartani 2 személy megélhetését.
2021. febr. 22. 17:21
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

Jaa hogy nem kell dolgoznod vagy nem akarja hogy dolgozz az nem ugyanaz kislány. Egyébként meg nyilván neked kényelmes volt így hogy lófszt se kellett hozzátenned a megélhetéshez, csak szórtad a pénzét. Nem csodálom hogy elzárta a pénzcsapot.

Egyébként ha azt is akarta volna hogy ne dolgozz, nyugodtan elmehettél volna dolgozni. Mi történik? Max szakít. Akkor meg annyit is ért.

2021. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Lehet, hogy egyszerűen meggondolta magát, vagy elege lett, besokallt, stb. Igazából ezt csak ő tudná megmondani. Legközelebb kérdezz rá, hogy mit szólna, ha...
2021. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Pont azért nem akarta, hogy elmenjek dolgozni, hogy nehogy esetleg vége legyen a kapcsolatunknak. Elég féltékeny típus. Szerintem nincs olyan nő aki ne használná ki azt, hogy egy férfi törődik vele és gondoskodik róla.

Amikor ismerkedni kezdtünk volt róla szó, hogy elmegyek dolgozni, akkor már ellenezte, hogy hát annyiért ne menjek ez nem lesz jó, erről ezt hallott arról azt hallott...stb. Most bárki bármit mond, de ha a kényelemhez hozzászokik valaki akkor abból elég nehéz kivánszorogni. Pláne, ha valaki ehhez szoktat hozzá. Tudom, hogy ez csak az én hibám, de na.

2021. febr. 22. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!