Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak miért fáj, ha valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért fáj, ha valakinek nem kell dolgoznia?

Figyelt kérdés

Egy most olvasott kérdés és kommentek kapcsán merült fel bennem, hogyha van egy pár, akik megegyeznek abban hogy az egyik fél annyit keres, hogy ne dolgozzon a másik, és kettejüknek ez így megfelel, akkor másokat ez miért zavar annyira? Mert szerintem akik annyira kiakadnak ezen, azok csak irigyek igazából, és utálnak bejárni dolgozni.

Nem mondom néha én is úgy vagyok, hogy pár hónapig jó lenne semmit sem csinálni, vagyis csak azt, amihez kedvem van, de én nem bírnám, hogy sosem dolgozzak. Viszont akinek ez tetszik, és meg is adatott neki, azt miért kell leszólni?


2021. febr. 22. 17:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

3 gyerek mellett dolgozni lehetetlen


Akkor ott a gyerekekre nem marad elég idő, nem foglalkoznak velük eleget

2021. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 3 gyerek mellett dolgozni. Elég sok embernek megy 😄
2021. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

11# ne általánosíts, aki akar az tud 3 gyerek mellett dolgozni. Nálunk én(anya) korán megyek, férjem elindítja őket suliba, oviba, én este kikészít ek mindent. 14-kor itthon vagyok, férjem 15 óra körül. Hétvégén senki nem dolgozik.

Nincs lehetetlen, de persze be lehet magyarázni hogy nem lehet 3 gyerek mellett semmit sem csinálni. Mi építkeztünk is, kirándulunk, nyaralunk, wellnessezünk. (persze most kis szünet)

2021. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%

13-as: ha te 14-kor már otthon vagy, a férjed meg 15 órakor akkor baromira szerencsések vagytok


A legtöbb ember aki multinál dolgozik, este 7-re ér haza

2021. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

14# igen szerencsések vagyunk, de én 5-kor elmegyek ám itthonról. De a lényeg hogy mire hazajön ék itthon vagyunk.

De én akartam is dolgozni, nekem kell hogy más inger is érjen.

2021. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem alapvetően ez nem zavar, nem ítélem el az illetőt, ha tényleg meg van beszélve a két fél között, és mind a ketten tényleg ezt szeretnék. Az gáz, ha a nőre kvázi rákényszerítik, pedig nem akarja, csak annyira társfüggő, hogy belemegy; meg az is gáz, ha a pasinak nem tetszik, de elfogadta, mert a nője kihisztizte.


Illetve az szokta még felb...ni az agyamat, amikor ilyen, főleg jobb anyagi helyzetben levő férfiak-nők fikázzák a dolgozó nőket azért, mert "lepukkant", nem jár el heti 2 órát fitneszezni, nem frissen festett a haja és a körme 24/7, nem full puccban, frissen és fogkrémreklám-mosollyal várja otthon a férjét... vagy egyáltalán, amikor amiatt fikáznak vkit, mert nem tudja a Kanári-szigetekre elvinni a gyerekét meg turis cuccokban járnak.


Amit még megyjegyzenék, az az, hogy sok esetben picit butának tartom azt a nőt, aki úgy belemegy egy ilyen kapcsolatba, hogy nem biztosítja be magát arra, hogy ne az utcán csövezzen, ha a pasi 5-10 év múlva meggondolja magát, és egy fiatalabb nőci kell neki... úgy, hogy van egy bazi nagy lyuk az önéletrajzában.

2021. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
15: Oké de ha mindketten reggel 5kor mentek dolgozni ki viszi a 3 gyereket iskolába.. vagy akkor hogy van meg mindkettőtöknek a 8 (..9..10) óra munka?
2021. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A 13-as válaszomban olvashatod hogy én korán megyek a férjem elindítja, viszi a gyerekeket, suliba, oviba. Az ő munkaideje kötetlen. De 15-kor ő is itthon van, ritka ha nem. Egyéb kérdés? 😄
2021. febr. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én úgy gondolom hogy ez a család dolga, nekik kell tudni hogy jó. Van aki otthon marad a pici 8 éves koráig, van aki meg dolgozik, én nem irigylem attól aki otthon marad, én is maradhattam volna, de nem akartam és sokkal kényelmesebb életünk van így anyagilag is.
2021. febr. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azért az elég blőd általánosítás, hogy 3 gyerek mellett nem lehet dolgozni. Persze, ha anyagilag megteheti a család, akkor nyilván nem kell, de a nem LEHET különben biztos szarszülők az nagyon erős kijelentés. Max nem akar az anyuka, neki így kényelmesebb. Nincs ezen semmi szégyen (bár az önéletrajzban nem fog jól kinézni a lyuk és minden gyerek felnő egyszer, tehát nem lehet örökké rájuk hivatkozva otthon ülni. Mert az elég vicces, mikor valaki 3 iskolás mellett még főállású anya, aztán a gyerekek meg otthon sincsenek nap közben). A szégyen az, aki rögtön elkezdi degradálni azt, aki képes dolgozni 3 gyerek mellett is. Mert azért ne áltassuk magunkat, rengetegen dolgoznak így, és semmi bajuk a gyerekeknek ebből. Nem feltétlen az lesz a legboldogabb, legsikeresebb akit folyamatosan pesztrál otthon az anyja, meg kísérgeti mindenhova. Sokszor 3 gyerek egyedül is tud iskolába menni, hisz a nagy megy a kicsikkel. Nekem inkább az a fura, mikor a tiniket még napi szinten a szüleik furikázzák, meg nem merik egyedül hagyni.
2021. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!