Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj kitenni Facebook-on,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj kitenni Facebook-on, hogy kapcsolatban van egymással két ember?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem akarja kitenni, az sértő?
2021. febr. 22. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem, csak ha mondjuk a másik ki akarja, akkor neki értelmes választ adj szerintem.

Plusz ugye úgyis ki lehet, hogy csak kapcsolatban azt nem kell hogy kivel, szóval ha tegyük fel te nem akarod, de a párod igen, akkor itt a megoldás.

2021. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem sok ilyen ismim van aki nem teszi ki sőt olyan ismim is van akinek most született gyereke és feltette faceree azt azt se tudtam hogy van valakije mert nem volt neki kiírva a családi kapcsolata és képe se a párjával
2021. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tettük ki, rejtve van, mindig is így volt és eszünkbe se jutott a kirakatba tenni. Egyikünk se oszt meg magáról dolgokat egyébként se. Másnak lehet, hogy ez fontos meg sértő, de őket sose fogom megérteni.
2021. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj! Mi is vagy fél év múlva tettük ki, és akkor is csak az ismerősök látják.
2021. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs kint, mert nem látom szükségét. 1-2 közös kép van fenn, de azt sem visszük túlzásba. Egyébként két éve vagyunk együtt.
2021. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem, ha az egyik fél nagyon ki akarja rakni, akkor legalább annyit illik kiírni, hogy kapcsolatban vagy. Márcsak, hogy mindenki számára egyértelmű legyen, hogy nem vagy szabad.


Ha egyikőtöket sem zavar, ha nincs kint, akkor nyilván nem kell kitenni.

2021. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezö. Mi 2 év után tettük ki de csak ismerösök láthatják.
2021. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekik ez fontos, de senki mást nem érdekel.
2021. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne muszáj? Azt csinál mindenki, amit akar. A kutyát nem érdekli. Max azt, aki ott csámcsog minden szaron.
2021. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs erre törvény.

Kinek sértő?

2021. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!