Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kigyúrt srác kontra duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt srác kontra duci lány, lehetséges?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges az, hogy adott egy a testére nagyon adó, állandóan edzeni járó kipatintott srácnak egy duci lány valóban vonzó legyen nőként?

#duci #Izmos srác
2021. febr. 22. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Duci
Gyúrós
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Legutóbb a "kövér férfi - edzett nő" párosítást eléggé kinevették itt, úgyhogy valószínűleg most sem lesznek kedvesebbek. Vagy mégis?
2021. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Lehetséges, itt vagyok én, nekem jobban bejönnek a teltebb lányok, és már több éve járok edzeni (kisebb-nagyobb megszakításokkal).
2021. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetséges.
2021. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok a véleményekre.
2021. febr. 22. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyat ,aki nagyon ad magára férfi és teltebb barátnője van .De nem folyik szét a csaj ,ő is edz de az a típus aki feszes de telt.
2021. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóm egy tipikus izomagy,az edzőteremben él,és mindig duci csajai voltak,(nekem is mindig mondja,hogy hízzak meg 10 kg-t) De most a duci alatt a ducit értem,nem a 100-150 kg-s nőket.Szóval van ilyen
2021. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha szétnézek az utcán, sokkal jellemzőbb az, hogy a pár tagjai közül a pasi vékonyabb, mint a nő. Hogy a ruha alatt izmos-e, vagy csak vékony, azt nem tudom. Nőként sokkal nehezebb vékonynak lenni, genetikailag hajlamosabbak zsírosodásra, míg a férfiak nem. Szóval simán lehetséges, néhány plusz kiló és kövérség között hatalmas különbség van.
2021. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Mire kell pontosan szavazni?

A ket opciot nem ertem.

Hogy lehetseges e? a válasz persze, hisz minden lehetséges, nem valószínű, de megtörténhet. Itt írta valaki, hogy azert feküdt le egyszer egy duci nővel, hogy kipróbálja milyen lehet vele a szex. Szóval az sem biztos, hogy romantikus indittatasbol kezdemenyez, lehet a napi szarra akarja feltenni az aktust a "heti röfögtetés" cimszo alatt.

Sajnos tenyleg van ilyen.

2021. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Én 6 éve edzek elég komolyan, heti háromszor. A barátnőm molett, 165 centihez kb. 75 kg, arányosan telt, formás, és imádom minden porcikáját, majdnem 4 éve! Előtte volt vékony barátnőm és teltebb is. Sokat számít a stílus, az öltözködés, van, akinek kifejezetten jól áll a teltség.
2021. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kövér férfi nem jó?
2021. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!