Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar ezzel? Ego játèk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel? Ego játèk vagy tènyleg èrezhet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fèrfi , aki gyerekkori szerelmem volt, vele vesztettem el a szüzessègemet is mindketten 17 èvesek voltunk.. aztán bèkèsen de mindketten másutakra keveredtünk pár èv mùlva (21 èvesen) mindkettônknek volt párja de mègis pár èjszakára össze jöttünk.. elmondtam neki hogy szerelmes lettem belè megint ès szeretnèk vele lenni akkor azt mondta hogy ô is èrez irántam valamit de a barátnôjèbe szerelmes ès nem akarja ott hagyni.. bèkèsen megint szèt váltak ùtjaink

Teltek az èvek !!

Ez idô alatt mindketten megállapodtunk van mindkettônknek gyereke.. Èn külföldön fèrjnèl (ez idô alatt talàn 4 baráti telefont váltottunk.)

Aztán egy nyàron a kisvárosomba kellett mennem ahol nem bírtam ki hogy ne keressem fel , gondolom nem nehèz megfejteni.. kèt èjszakát megint együtt töltöttünk..9 èv után 30 èves fejjel! Nem vagyok rá büszke mert megcsaltam a fèrjem de azt elmondhatom soha nem èreztem azt amit akkor èreztem soha nem tudtam igazán kiheverni ôt .. Ekkor ô mèg ugyan azzal a nôvel volt akit választott 9 èvvel ezelôtt helyettem...

Elköszöntünk megint barátságban de nekem mindenem ègett , a lelkem a szívem a testem mindenem!!

Most Decemberben felkeresett 2 èv után (32 èvesek vagyunk!!! 🙈)

Hogy megbánta hogy anno nem engem választott hogy azon a kèt èvvel ezelôtti èjszakán jött rá hogy mindíg is szeretett hogy a kèt èjszakás viszonyunk után szèt mentek a nôvel, de nem keresett mert nem akarta a családi èletemet felzaklatni de 2 ève nem tudta tùl Tenni magát mèg egy másik barátnôvel sem rajtam: azt mondta “ azt hittem az ùj szemèly be fogja tudni tölteni az ûrt amit hagytál.. de nem tudja “

Elmondtam a barátnômnek szerinte ego játèkot játszik: hogy mèg egy teljesen stabil családból is el-e tud csábítani?

Nem tudom össze vagyok zavarodva December óta heti 3-4 x beszèlünk de 5000 km van közöttünk..

Szeretem ôt , mindíg is szerettem.. de már nem tudom ôt választani mert van családom...


2021. febr. 23. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot és tedd túl magad rajta. Amíg beszélgettek ez nem fog menni és ezzel is csalod a párodat, nem csak a kufirccal. Nincs ennek semmi értelme. A férjed igent mondott rád, ő nem. Könnyű utánad vágyakozni, hiszen nem együtt élitek a mindennapjaitokat, te csak egy izgalmas kaland vagy. Ne félj, ő is tudja hogy téged is ugyanígy csalna ha veled lenne. Nincs itt semmi nagy romantika, ez egy sima játszma, te pedig bedőlsz neki mindig.
2021. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen tulspilazni, pattintsd le es keress mast. A tavkapcsolatokba nem sok jovot latok
2021. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem is szeretett.most is lo nincs szamarat játszana veled.


Addig hülyit mig akarod. Nyugdijasan is ungabungázhattok a klubban igy.hogy te még mindig szerelmes vagy.


Ész meg sehol.

2021. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

3-as lepontoztalak, mert nem arra voltam kiváncsi hogy lehülyèz az èrzèseim miatt!!

Amùgy ez felnôtt kategoria menj inkább a tini rèszre ezzel a stílussal!


Szerintem nem olvastad el rendesen..

Ô szakított a nôvel pár honappal azután hogy találkoztunk.. lo nincsen jó a szamár alapon mondom van azota is egy ùj barátnôje .. csak volt egy olyan mondata hogy “Azt hittem ô befoglya tölteni az ûrt Amit hagytál de nem tudja”

Mèg mindíg együtt vannak, csak nem szereti azt mondja

2021. febr. 24. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!