Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj egy életképtelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj egy életképtelen, ronda, IT-s gyerekkel jár, aki jól keres - vajon a pénz miatt vannak együtt? Ha én jobban keresek, érdemes (akár direktben) bepróbálkoznom?

Figyelt kérdés

Bájos, vörös, szeplős kiscsaj - ritka típus, és mindig is ilyen barátnőt szerettem volna :)


Jelenleg egy 55 kilós, vézna, nyitott szájú, sosem mosolygó (röviden ronda), unalmas gyerekkel jár, aki IT-s, és jól keres... Vajon a pénz miatt vannak együtt?


Ha én jobban keresek, érdemes bepróbálkoznom? - Akár finoman, pl. véletlen találkozó, leszólítás... Vagy direktben rákérdezni, hogy miért jár azzal a lúzerrel? (Az anyagias csajok megsértődnek az ilyen kérdésektől, vagy ez szimpla üzlet, és a jobb ajánlattal élnek?)

29/F


2021. febr. 23. 15:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Hat nem hiszem hogy te tobbet keresnel mint az IT-s pasija szoval lehet kicsit nyomulnod is fog kelleni...
2021. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak akkor működik, ha egy bömbis slusszkulcsot pörgetsz közben az ujjadon.
2021. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
58%
Ja még annyi, hogy figyelj a fordulatszámra. Ha túl gyorsan pörgeted nem látszik a logo.
2021. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Vaaagy mi van, ha neki tetszik a pasi és csak szerinted ronda?
2021. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Gyönyörűen süt a kérdezőből az irigység. Sült kolbászt lehet sütni rajta, annyira.
2021. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Szóval össze akarsz vele jönnu de közben egy golddigger lotyónak tartod és lenézed, csak én nem értem a logikát? :D
2021. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy unalmas? Lehet, hogy a csaj is unalmas és neki ez így jó.

Egy "IT-s gyereknek" csomó tulajdonsága lehet, ami megtetszhet valakinek.


Nyilván irigy vagy, ez nem kérdés és lehet, hogy neked nincs pénzed, de ha meg nincs pénzed és ezt a lányt kifejezetten anyagiasnak gondolod (ami szintén nyilvánvaló a leírásodból), akkor miért akarod pazarolni az idejét (meg a tiédet is?)? Nyilván nem vagy hozzávaló, ezt a logikát követve.

2021. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
Megérkezett a D kosaras csajszi fiú verziója xD
2021. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kerdes, hogy jobban keresel, hanem az, hogy abbol mennyit szandekozol a lanynak adni? A kerdesbol itelve semmit. Azt mar tudjuk, hogy te a penzert mindent embertipust kepviseled, a lanyrol meg feltetelezed ugyanezt. Nem lehet, hogy a koros elmed, koros gondolatait vetited ki a lanyra, mert mast nem is tudsz elkepzelni?
2021. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
8-as, ki az a D kosaras csajszi?
2021. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!