Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamilyen kegyes módszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamilyen kegyes módszer lepattintani egy fiút?

Figyelt kérdés

Egyetemi csoporttársam nagyon nyomul rám, de nekem egyáltalán nem jön be, főleg, hogy jóval idősebb vagyok nála, az én szememben ő fiú még, és van olyan férfi az életemben akivel randizok és nagyon jól kijövünk (szeretjük egymást).

A fiú szinte minden nap rám ír vmilyen ürüggyel, én korlátozom a válaszokat, de még így is teper. Lenne egy kedves mód, hogyan tudnám őt finoman rávezetni, hogy nekem ő nem kell? Nem szeretném őt megbántani, önbizalmát sem rombolni, és lehetőleg ne befolyásolja a későbbi közös munkánkat az egyetemen. Akikkel eddig így voltam és szépen elmondtam, hogy nem akarok kapcsolatot stb. akkor mindig megkaptam, hogy szívtelen ember vagyok. Pedig nem vagyok az.


2021. febr. 23. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondod neki hogy bocsi majd később válaszolsz, most a pasiddal mész valahova... ha tudja hogy van, csak nem akkora tahó hogy még próbálkozzon
2021. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mondd h nagyon kedves tőle h ennyire intenziven keresi a társaságod, viszont te nem fantáziálsz vele kapcsolatban semmiről, örülnél ha megmaradna a jó munkatársi viszony.


tulajdonképpen egy érzelmileg érett, magabiztos embert bárhogyan utasitasz el, eltudja fogadni, viszont egy kifejezetten bizonytalan, önbizalom és önbecsülésmentes embert bármilyen őszintén és finoman utasitasz el, kb belehal.

2021. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiú személyiségétől függ, hogy reagál. Aki hisztis, az a kedves, őszinte és alpári elutasításokra is ugyanúgy tombolni kezd. Aki normális, az normálisan kezeli.
2021. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 23. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kezdd azzal, hogy felhozod, hogy van pasid, ahogy az első mondja. Ebből egy intelligens, normális ember ért, és nem teper tovább, és mivel semmiféle nyílt elutasítás nincs, így elvileg a közös munka során sem kellene kínos pillanatoknak jönniük. Ha ebből sem ért, akkor pedig nyíltan mondd meg neki, hogy te csak munkatársi viszonyt akarsz vele fenntartani.
2021. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell játszmázni. Meg kell neki mondani. Ha olyan a személyisége ígyis felfogja, ha meg sértődős típus, lehet akármilyen kegyes a módszer, akkor is te leszel a világ kvája, mert nem jöttél vele össze.
2021. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2#+1

Meg kell mondani, hogy neked túl sok a közeledése, és barátot sem keresel a személyébe.

2021. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Már sikerült megoldanom.

2021. febr. 24. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!