Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiatal nő miért lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal nő miért lehet egy korosabb úriemberrel szerintetek?

Figyelt kérdés
A mai nap az egyik ismerősöm bemutatta az új párját. Hát mit ne mondjad kissé meglepetten láttam, hogy egy közel 39 éves pasival együtt van, egy 25 éves leányzó... Egyébként tény, hogy se a pasi se a lány (voltaképpen ő amúgy az egyik legjobb barátnőm) nem csúnya, sőt kifejezetten szép és csinos a lány, a pasi se rossz, de na azt hagyjuk meg, hogy valamennyire látszik már rajta, hogy nem a 20-as éveiben jár. Viszont amiért kicsit irigykedve néztem rá, hogy egy olyan autóval jelentek meg, hogy na.. kicsit leesett az állam, ebből adódóan nyilván gondoltam, hogy ez egy olyan pasi aki tele van lóvéval. Szerintetek csak a pénzért lehet vele? Eléggé foglalkoztat, hogy vajon miért pont ez a csávó kell neki, mikor tőle jóval fiatalabbakat is megkaphatna. Kicsit undorítónak tartom ezt a barátnőm részéről.
2021. febr. 23. 16:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%

egy olyan autóval jelentek meg, hogy na..


ennyi a válasz

2021. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
????
2021. febr. 23. 16:04
 3/26 anonim ***** válasza:
60%

Egy fiatal nő miért lehet egy korosabb úriemberrel szerintetek?


pénz. igy érthetőbb a válaszom?

2021. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Pénz, feltud nézni rá és jókat dugnak.
2021. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%

Mert az a férfi FÉRFI.


Van lakása, van kocsija, van fizetése, tud dugni, nem egy csicska, csóró, buta sulis srác.

2021. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
"Korosabb úriember"? 40 és nem 80.
2021. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jó most a korost úgy értem, hogy (szerintem) nem egy 25 éves lányhoz való. Egyébként én értem azt, hogy feltud nézni rá, de mégis miért? A pénze miatt? Vagy mert egy tanult emberről van szó és épp róla akar példát venni?
2021. febr. 23. 16:13
 8/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem feltétlenül a pénz. 21 voltam a férjem 41, amikor össze jöttünk. Egy munkahelyen dolgoztunk ugyanazért a fizetésért,ami nem nevezhető soknak sőt... Volt egy pici 35nm²es háza és ennyi, bár a mai világban ez is jó. Nekem volt egy telkem. Azt eladtuk. Együtt össze raktuk a pénzt és már egy 100nm²-es házban élünk a kislányunkkal(bővítettük). Hitelünk van. Autót is közösen vettünk. Én őszintén szeretem őt, azért amilyen és számomra vonzó férfi. Attól függetlenül szeretheti, hogy pénze van a pasinak és idősebb. Persze az is előfordulhat, hogy amiatt van vele, mindenesetre nem kell ennyire előítéletesnek lenned. Ráadásul semmi közöd hozzá. Ha undorítónak találod szimplán csak rosszindulatú vagy...isten ments egy ilyen barátnőtől.
2021. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Nálam ez nem akkora korkülönbség, amire furán nézek. Korosabb úriember 50 felett lesz.
2021. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt akarod hallani, hogy egy aranyásó ribizli, amiért nálad idősebbel van.
2021. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!