Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bántalmazó kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bántalmazó kapcsolatban voltam. Miért fáj ha látom hogy mások megbecsülve, szeretve vannak a párkapcsolatukban?

Figyelt kérdés
Hiába én szakítottam, de még mindig fáj, az meg pluszban rosszul esik mikor látom, hogy még a legutolsó k......t, is hogy megtudják becsülni, és szeretni, míg én meg hiába vagyok kedves, rendes mindig megbántanak.
2021. febr. 23. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Te biztos tudod más mennyire k*rva, abból, hogy csak rájuk nézel:)
2021. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért fáj ha látom hogy mások megbecsülve, szeretve vannak a párkapcsolatukban?


Egy bántalmazó kapcsolatban voltam.


kérdésben a válasz

2021. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
ha valaki elkezdene szeretni akk meg hülyének néznéd, mindenfélével megvádolnád, csak az őszinte szeretettel nem tudnál mit kezdeni. hidd el a köv kapcsolatod is ilyen lesz mert ezt ismered, szerinted ezt érdemled, többivel meg nem tudnál mit kezdeni.
2021. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Irigykedés helyett, miért nem keresel egy normális pasit?
2021. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Válaszoló tökéletesen leírta, boritékolható.
2021. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Minden férfi bántalmazó.
2021. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
mindenki ezt mondja...
2021. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonloban.

Nekem nem fájt, hogy másokat meg nyalnak falnak. Ugyanis ilyen férfiakat sima nyalis papucsnak néztem csak, akik ráadásul rondák is ennek tetejébe, ezt megspekelve azzal, hogy tudtam hogy a nőpárjuk meg mégcsak nem is szerelmes(bnőim), csak tartja a pénz, meg minden más miatt a nyomit.


Nálam ugy alakult hogy maga a bántalmazo nem birta tovább a kapcsolatunkat érdekes módon:D

2021. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
*jobban belegondolva en is vonzom(vonzottam?)az ilyen kapcsolatokat, de mellettem a bántalmazo készül ki valahogy és fogja menekülőre. Nem is értem.
2021. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért fáj mások boldogsága, mert Te eddig nem kaptad meg az élettől. Ne búsulj, mert leszel még boldog.
2021. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!