Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme írnom a pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme írnom a pasinak, ha átvert és csak szexre voltam jó neki?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem vele, utána jöttek a hülye dumák, hogy most időre van szüksége, mert problémái adódtak a családjában meg az exével, meg blabla...

Egy hét telt el, és amit eddig csak sejtettem, abban már biztos vagyok.

Egy árva betűt sem írt azóta.

Tudta, hogy komoly kapcsolatot keresek, azt állította, hogy ő is.

Nem úgy néz ki...

Van még értelme megírnom neki, hogy csalódtam benne és azt vártam volna tőle, hogy őszinte legyen?


2021. febr. 23. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Nincs. Minden férfi ilyen.
2021. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt nincs értelme beszélni többet. 26N
2021. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha komolyat keresel, minek feküdtél le vele?
2021. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Sőt, azt tanácsolom, ha esetleg a jövőben újra jelentkezne, akkor ne reagálj rá, vagy küldd el a francba.
2021. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Megkérdezheted, mi baja, csak hogy tisztán láss, de a vége ugyanaz lesz. Nálunk azért volt 2 nap hallgatás, mert a saját teljesítményével nem volt elégedett, de emiatt leminősítette az egészet, ami köztünk volt, én meg úgy voltam vele, ha ennyire szar volt neki velem, akkor ne erőltessük. Akkor még kimagyarázta, de igazából a vége ugyanaz lett. Ilyenkor nem úgy sül el a szex, ahogy képzelték és onnan kezdve nem vágynak folytatásra. Valószínű az is a gond, hogy jön esetleg egy komoly kapcsolatból és ugyanazt várja az első alkalomtól, mint ahova abban mondjuk évek alatt észrevétlenül összecsiszolódtak és ahhoz képest törvényszerűen csalódás lesz az első együttlét. De lényegtelen, mert ha ez ekkora probléma, ott nincs szerelem és már nem is lesz.
2021. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ne alazd meg ennel jobban magadat. tiltas, torles es kesz.
2021. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Semmi értelme. Legközelebb pedig ne add magad ilyen könnyen. Sajnos ez a tanulópénz.
2021. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A ferfi reakciojabol kiderul, hogy tovabbi dugasra sem tart igenyt. Ha irsz neki, utana te fogod meg szarabbul erezni magad es esetleg meg egy utolso utanit irni, nem o.
2021. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj. Ez a max, amit kihozhatsz a helyzetből.
2021. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Hát, nem sok. Maradj kedves, hogy tudja, mit veszített, aztán ennyi.
2021. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!