Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki alakuló kapcsolatáról ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki alakuló kapcsolatáról ír ki kérdést, nem fél, hogy a másik fél is használja az oldalt?

Figyelt kérdés

Annyiszor lehet olvasni konkrétumokkal leírt sztorikat.

Volt már esetleg, hogy valaki magára ismert?



2021. febr. 23. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
igen haha
2021. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 És mondtad a másiknak, hogy láttad itt kért tanácsot rólatok? Hol ismerkedtetek?
2021. febr. 23. 23:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pofonegyszerű anonimizálni magad. Megváltoztatod a korod, lecseréled az munkahely szót egyetemre, vagy fordítva. És még millió lehetőség.

A nagyon konkrét sztorikat én sem értem, hogy merik kiírni.

2021. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

igen mondtam neki, jót nevettünk rajta utána. tulajdonképpen így békültünk ki, mert megírta hogy nem tud elfejteni és hogy hiányzom neki.

én 22N ő 27F.

2021. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem ismerkedek senkivel, de mikor alakulóban volt ezzal-azzal, akkor ettől sosem tartottam, mert hiszen ha 100%-ra nem is lehetek biztos benne, de nagyon kicsit esélyét látom, hogy bármelyikőjük is fent lenne itt. Másrészt igazán konkrétumot sosem írtam ki, próbáltam általánosságban írni és arra mindig figyeltem, hogy ha nem is 1 hét, de 2-3 nap elcsúszással tettem fel a kérdést.
2021. febr. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De igen, én félek ettől, mert nehéz nekem nem konkrétumokban fogalmazni. Most van egy srác, aki nagyon tetszik nekem és lenne pár kérdésem, de inkább fel se teszem, mert tényleg nem lenne jó, ha magára ismerne.
2021. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én siman feltennék konkrét sztorit is ide a páromról, sőt munkahelyemről is. Mert nem Magyarországon élek, a párom sem magyar. De amúgy megvaltoztatod a korod, lakóhelyed, átírod a lényegtelen részleteket és kész
2021. febr. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!