Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Férfi írta nőnek.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Férfi írta nőnek.

Figyelt kérdés

Én: Nem lehet rajtad kiigazodni. Fogalmam sincs, hogy tekintesz rám.


Ő: Az vagy nekem, mint formás testemnek a szénhidrátcsökkentett kenyér.


Én: Ne. Beszélj. Rébuszokban! Mi ez a szöveg?!


Ő: Főnix vagyok. Elégek szemeid tükrében, majd újjá éledek.


Én: Ezt vegyem bóknak? Vagy most is gúnyolódsz? Elegem van belőled!


Ő: Megnyíltam neked, hogy tudd, hogy tekintek rád.


Én: Ezt te megnyílásnak nevezed? Lehetnél egyszer az életben velős, tömör, rövid, konkrét!


Ő: Éjfél és hajnali 6 közt nem teszek szerelmi vallomást, ez nálam alapszabály.


Én: Nem kenyered nyílt lapokkal játszani, basszus.


2021. febr. 24. 04:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd a csudába.
2021. febr. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Édes istenen, ez a csaj bolond.
2021. febr. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
62%

Hajnali szórakozàs 🥱

Àtrakjuk a humor kategóriàba?

2021. febr. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem fogja kimondani hoy szerelmes, de arra célozgat.
2021. febr. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Ez azt jelenti, hogy a nő provokál, a pasi meg próbálja nem elküldeni oda ahová kellene.
2021. febr. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Én ezt úgy tekinteném, hogy csak szórakozik velem. Hobbiból bosszant, mert neki valamiért ez szórakoztató. Őszintén szólva, még ha szerelmes is lenne (kétlem ez alapján), akkor sem akarnék vele így kapcsolatot (vagy bármit) kezdeményezni, mert ez szerintem egy jellemvonás nála, kapcsolaton belül is ugyanígy húzná az agyam. Biztos van, akinek ez szimpi és bejön, én elküldeném ezek után a fenébe. Ha te őszintén kinyilvánítottad felé az érzéseidet (a leírásból ezt érzem), akkor az a minimum, hogy ő ezt tiszteletben tartja és nem vicceli el.


Én tiltanám és többet nem beszélnék vele, még ha fáj is. Egyrészt tanulja meg, hogy más érzéseivel nem szórakozunk, másrészt meg neked lenne jobb, ha ennél egy kicsit értelmesebb kapcsolatokra próbálnád fordítani az energiáidat.

2021. febr. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozik, és nem akar semmi olyat mondani, amit később számon lehet kérni rajta, hárítja a felelősséget, de azért próbál morzsákkal jóllakatni, hogy ne lèpj le.

Szerintem lépj le. Èn utálom az ilyen gúnyolódó, lekicsinylő stîlust. Ez megalázó.

2021. febr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán viccet űz belőled. Nem mondja ki, kertel, mert nem szeret, de az agyadat továbbra is húzni fogja.
2021. febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiszta, hogy szetszivat?
2021. febr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik veled, tiltsd le, ne állj szóba vele többet. Komolytalan, meg egy gyökér is.
2021. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!