Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat kérdezném akik friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezném akik friss kapcsolatban vannak messze a másiktól.Irtok a párotoknak jó reggelt vagy jó éjszakát üzenetet?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor minden nap?

Random szeretlek vagy hiányzol üzenetet?

Szoktatok egyáltalán napközben beszélgetni?

Képeket küldtök a párotoknak? Akár magatokrol akár a napi dolgaitokrol amit csinàltok főztök stb.


2021. febr. 24. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En dolgozok es o is. Par honapig voltunk “tav”kapcsolatba de csak hetkoznap. Minden este beszelunk, illetve ha fontos napkozben felhivom vagy o hiv fel. Neha irunk egy miujsag, de ennyi.
2021. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Jó reggelt vagy jó éjt csókokat minden nap küldünk, az sosem marad el, de mást is szoktunk.
2021. febr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Este és reggel is köszönünk, napközben meg ahogy időnk engedi, érdeklődünk vagy mesélünk.
2021. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én 214 napja minden este elköszönök a barátnőmtől. :)
2021. febr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amig távban éltünk igen minden nap ahogy a munkánk engedte irtunk egymásnak. Szerencsére hamar összeköltöztünk :-)
2021. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nálunk egy ideje ezek elmaradnak. Pedig nekem jol esne. Én meg azért nem írok mert úgy érzem a párom már unja vagy nem is tudom. Az az érzésem kezd kihülni az egész kapcsolat.
2021. febr. 24. 08:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, ezek teljesen alap dolgok.
2021. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én os azt érzem hogy ez alap lenne de ezekszerint neki már nem. Főleg így hogy nem is tudunk annyit együtt lenni mint kellene.

Ugy érzem szakítás lesz a vége.

2021. febr. 24. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, ha friss kapcsolat (és még táv is), legalább az elején kiderült. Főleg, hogy pont ilyen szakaszban szoktak "egymáson lógni" jobban.
2021. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!