Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna párkapcsolat terén ha egy 26 éves férfinak még nem lenne jogosítványa?

Figyelt kérdés

Nincs anyagi probléma a háttérben tudomásom szerint, ami miatt nem tudná megcsinálni. Az a helyzet, hogy elég nagy köztünk a távolság és nehéz megoldani így a találkozásokat, s főként azt ha szeretnénk kirándulni vagy nyaralni menni.

Ehhez az egészhez azt szeretném még hozzátenni, hogy tudja ő is hogy ez a problema/helyzet áll fenn, s mondta is hogy jó lenn elkezdeni, azonban mindig csak majd,majd, sosem néz utána sem, és egyeltálan nem latom rajta az akaratot hogy elkezdje. Ez eléggé zavaró. (Nekem ugyan van jogosítványom, de sajnos nem nagyon engedtek vezetni a szüleim)

Szóval szeretném fiúk-lányok véleményét kérni!



2021. febr. 25. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Bár az incelek ezt úgyse fogják elhinni.
2021. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2021. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
22 volt a párom amikor összejöttünk, 29 évesen lett neki, addigra már volt 2 gyerekünk és tudta, hogy ha leteszi sokkal egyszerűbb lesz az életünk
2021. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően nem zavarna, ha nem lenne jogosítványa, de ha már indokolt lenne (mint a ti esetetekben) és ígérgetné is, de így is csak folyton halogatná, akkor az már lehetne probléma. Ha tényleg tervezi, akkor csinálja, ha meg valójában nem akarja még valami miatt, akkor meg azt mondja és ne ígérgessen. De itt meg inkább az elv miatt zavarna, nem maga a jogosítvány hiánya.
2021. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Nemrég voltam kresz vizsgán, eskü tele volt 50 évessel. Szóval nyugi!:)
2021. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Engem személy szerint zavarna, de látod sokakat nem. Ha amúgy meg akarná csinálni a közeljövőben, nincs baja a vezetéssel, akkor semmi gond. De szeretek utazni, autózni és nem akarnék én vezetni állandóan 10 órákat.
2021. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
48 éves a párom nincs jogsija és még nem mentem a falnak
2021. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Férfi vagyok, kicsivel idősebb, mint 26. Nincs jogosítványom, és nem is szeretnék. Nem mondanám, hogy ez eddig probléma lett volna. Persze, volt olyan, akinek ez nem tetszett, de én erre mondom azt, hogy ha valakinek ez kardinális kérdés, akkor lehet, hogy vele nem passzolunk össze. Egyszerűen mert nagyon más az értékrendünk.

Én úgy vagyok vele, hogy bár nem a világ legkényelmesebb dolga a tömegközlekedés, de azzal is ahová kell, el tudok jutni, emellett jóval biztonságosabb, mint a személygépjármű. Voltam már távkapcsolatban, és nem okozott gondot eljutni hozzá.

De természetesen szíved joga erről másképp vélekedni.

2021. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem.

Viszont azért az is megérne egy misét, hogy neked van, de olyan kifogásra hivatkozva, hogy keveset vezettél, inkább őt nyaggatod, aki SEMMIT nem vezetett ahelyett, hogy te autóba ülnél. Ja, mert ez sérti a hercegnői önbecsülésedet? Vagy egyszerűen csak a megoldás helyett szeretsz inkább problémát generálni?

2021. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Írd le nyíltan a kérdést!


Azaz: Zavarna-e, ha a pasid olyan csóró lenne, hogy nincs kocsija?


(Mert nekem van jogsim, de nincs kocsim, akkor én már jó vagyok?)

2021. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!