Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a barátság extrákka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a barátság extrákkal? 18/L

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Általában szexkapcsolatot, csak így jobban hangzik.
2021. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy tudom azt, hogy emberileg jól megértik egymást, kvázi barátok, de szexelnek is egymással. Viszont nem szerelmesek egymásba, nem terveznek semmiféle közös jövőt, sőt adott esetben aktívan keresik életük párját. Ez különbözteti meg a párkapcsolattól.

Azt mondjuk nem tudom, mi történik ezekkel a kapcsolatokkal, ha valamelyik tényleg párra talál.

2021. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én úgy értelmezem, hogy a szexkapcsolat az, amikor csak szex van a két fél között.


A barátság extrákkal az, amikor a barátság mellett szexuális kapcsolatban is vannak egymással a felek.

2021. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátok vagytok, emellett néha szexeltek.

A szexkapcsolattól az érzelmek különböztetik meg. Egy szexkapcsolatban csak szex van, amúgy tök közömbösek vagytok. Itt viszont a szex mellett jó barátságban vagytok.

2021. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy szexeltek
2021. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb bármit, ami kapcsolaton kívüli szexről szól.


Van aki szereti túlragozni, hogy ilyen érzelmek, meg baráto, meg mégsem idegen, de ettől ez egy szexkapcsolat, csak van aki jobban szereti becézgetni, meg filozófiát találni mellé, hogy miért nem az.

2021. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.

valahol igazad van, hisz ahogy tartja is a szállóige:

"Ha valami csibének látszik és csibeként csibeg, akkor az csibe!" - csak tény, sokak be akarják magyarázni maguknak, hogy az krokodil...


Alapvetően szerintem a kapcsolatot leíró szó és amit jelent, alapvetően egy oximoron. Barátságban nincs szex, ha van szex, akkor az nem barátság.


Igazából a 2 fél testi igényeinek kölcsönös kihasználása mindanélkül, hogy intenzív érzelmekkel és kötelezettségekkel társulnának. A barátság extrákkal egymás arcul köpése...

2021. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. vagyok


Elnézést, az okfejtés végkifejlete lemaradt:


Akik tisztelik egymást, és tudnak uralkodni "önmagukon" azok nem tartanak fenn és nem is akarnak fenntartani egyetlen ilyen kapcsolatot sem.


Nagyon leegyszerűsítve: a barátság extrákkal szimbolizálja az állatot (az ösztönlényt) az emberben, amikor valaki nem az eszével gondolkodik, és nem számít neki a moralitás... Persze ezt vehetik sokak sértegetésnek is, de aki megfelelően áll hozzá a dolgokhoz, tudja, mire gondolok.

2021. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!