Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig nem volt kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem volt kapcsolatom, és most már úgy érzem csak nyűg lenne? 25/N

Figyelt kérdés
A fura az, hogy szexkapcsolatot nem akarok, de hozzászoktam a szingli élethez és most kb belegondolni is szörnyű ha vkivel komolyra fordulna. Elég patthelyzet. Mással is megtörtént, és ha igen hány évbe telt még lecsengett ez a hülyeség?
2021. febr. 25. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nálam nem csengett le, jobb a szingli élet. A férfiak pótolhatók.
2021. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Csak azért gondolod így, mert belekényelmesedtél ebbe a helyzetbe, szerintem ha megismernél valaki olyat, akkor könnyen másképp látnád máris a dolgot.
2021. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, 25 éves korom óta. 30f
2021. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3. 😂🙉🤷‍♀️
2021. febr. 25. 16:03
 5/20 anonim ***** válasza:
4-igen, fura, nekem is 25 évesen lett ez. Akkor volt egy sokadik csalódásom ismerkedés során, és akkor eltört bennem valami, nem vagyok motivált ismerkedni.
2021. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)


Nekem volt egypár kapcsolatom. Nagyon sok élménnyel gazdagodtam általuk. Viszont annyira nehézzé vált a társkeresés, hogy már én is nyűgnek érzem sokszor. Úgyhogy inkább elzárkózom az egésztől - így is, hogy voltak kapcsolataim. Korábban volt hasonló időszakom - akkor 5 évig tartott. Aztán úgy éreztem, hogy most már elég időt fecséreltem el - szükséges volt ez az időszak, de most már kikell lépnem újra a világba ezen a téren is. Most ismét elég lett belőle :) Ez még változhat. Nálam is, nálad is, éppen úgy ahogyan bárki másnál is.


29f

2021. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5. Én bennem nem tört még el semmi, ugyanis realista vagyok, így nincs váratlan bökkenő. Talán nem álomvilágban kéne élni..


6. Bocs, de ezzela válasszal nem igazán tudok mit kezdeni.

2021. febr. 25. 18:26
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy évig tartott ez a "hülyeség". 26N
2021. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Minél tovább vársz vele, annál furább lesz. Én is sok ideig nem foglalkoztam azzal, hogy társat keressek/találjak, és utána kialakultak nálam sajátos dolgok, amikhez elkezdtem ragaszkodni. Kb mint mikor a szüleim gyerekkoromban cseszegettek, hogy miért nem a helyére teszem a vajat a hütőben. Akkor hülyeség volt, de aztán nekem is elkezdtek ilyenek kialakulni. :/ Jo volt a másikat megölelgetni, meg nem egyedül lenni, viszont hogy nem mindig azt csinálsz amit akarsz, hogy függsz a másiktól, hogy valamit néznél, de ő mást nézne, meg ilyenek, a sok egyedüllét után furcsa ...
2021. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, tök jogos! Jobb a szingli élet, mint férfival.
2021. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!