Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemelhetem a boldogságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemelhetem a boldogságot, ha...?

Figyelt kérdés
a múltban követtem el hibákat? Ha volt olyan párom, akit megcsaltam, akinek hazudtam, egyebek... megérdemelhetem, hogy most egy boldog kapcsolatban éljek, ami valóban tartós lehet? Vagy csak illúzió az egész és úgyis megkapom majd a "büntetésem" valamilyen formában? Nem hiszek a karmában... kellene?
2021. febr. 25. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan jöhetsz benne, de nem feltétlenül úgy működik, ahogy te képzeled.

Teszem azt, valaki csalja a párját, aztán el is hagyja a szeretőért. Utána a (volt) szerető csalja meg és kidobja másért. Mondhatod, hogy karma. De azt is, hogy várható volt, mert aki a másik kapcsolatát nem tiszteli, nem érdekli, hogy vele hűtlen, az maga se az a hűséges fajta.

Amíg benne ragadsz egy rossz mintában, addig elér a karma. Mit tanultál a múltból?

2021. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom az elkövetett hibákat, látom a felelősségem, és tudom, hogy nem tennék többet ilyet azzal, akit szeretek. Úgy érzem megtanultam a leckét. Csak néha valamiért úgy érzem, hogy a múltban elkövetett hibák miatt nem érdemlem meg azt, hogy most boldog legyek, akármennyit is változtam.
2021. febr. 25. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem a Karma buntet meg, hanem a sajat ertekrended. Olyanokat keresel, akik mellett jol erzed magad. Tehat akik ugyanolyan ertekrenddel rendelkeznek, mint te. Az pedig ugyanugy meg fog csalni teged, mint te tetted a paroddal. Ezt hivjak egyesek Karmanak, valojaban a mintaid es az ertekrended determinalja a jovodet. Ezert van az, hogy tobbnyire be is valik, mindenki legnagyobb megelegedesere.
2021. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen megcsaltam a párom, nem vagyok rá büszke, nincs mentségem se rá. Aztán kaptam egy párt, 13 évig csalt fűvel fával....Utána lett egy kapcsolatom, vele makulatlan volt minden egy füllentés se volt!! Ő meghalt, majd kaptam megint egy párt - talán mert helyrehoztam a hibákat az előző kapcsolattal....és megérdemeltem a boldogságot.
2021. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egyéb hibákat követtél el a megcsaláson kívül?

Az azért nem mindegy. Az, hogy 1x félreléptél, elronottad a kapcsolatod ezzel, abból tudsz tanulni. De ha az élet egyéb területein sem vagy makulátlan, akkor új kapcsolat ide, vagy oda, nagyon nehéz lesz megváltoznod. Az exemnek a legkisebb húzása volt kb az, hogy megcsalt. Előtte sokkal cifrább dolgokat követett el. Nem gondolom, hogy ő például olyan könnyen megváltozna. És nem kell ehhez karma, pont elég az, ha valakinek gyenge a jelleme. Újra és újra el fogja követni ugyanazokat a hibákat.

2021. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Személyes véleményem, hogyha igazán szeretnéd a jelenlegi párodat és tényleg boldog lennél, akkor nem a múlton kattognál,hanem élveznéd és sodródnál az árral, bárhogy is lesz. Azzal vagy együtt, akivel megcsaltad az előző párod?
2021. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért emeled ki a kérdést, ha nem adtál választ arra, hogy milyen egyéb hibákat követtél még el? A történet szempontjából nagyon nem mindegy.
2021. márc. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!