Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt állitja neked a "párod"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt állitja neked a "párod" rolad, hogy mások azt mondták, hogy hülyit téged, mit reagálnál a és b esetben?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnál ha a nő a képedbe vágja hogy tudom már hogy semmit nem érzel amugy és ez csak szex?


A esetben ha igaz

B esetben ha vannak viszont érzelmeid is de sért, hogy a nő másokra ad



2021. febr. 26. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A: Dehogyis, ne butáskodj!

B: Dehogyis, ne butáskodj!

2021. febr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már mondtam ilyet a páromnak mert mások mondtak ilyet nekem , de nem jelenti azt, hogy tényleg hiszek is az állításuknak csak szeretem megosztani vele, hogy hátunk mögött mit pletykálnak. 27N
2021. febr. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Hogyan reagálnál":

"Hm. Hát szerintem te nem szeretnél olyan emberrel együtt lenni, aki csak szexként tekint a kapcsolatra. Én pedig nem szeretnék olyan emberrel együtt lenni, aki engem úgy állít be, hogy megvezetem a másikat. Valamelyikőnk most a kapcsolatban téved, úgyhogy a másikra tekintettel jobb lesz ha elfelejtjük a kapcsolatot."

2021. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A srác nekem folyamat kétértelmű a dolgaival, amikre motivàlni akar.

Igy meg kellett kérdeznem Férfiakat erről mert én mint nő nem tudok ffi aggyal gondolkodni.


Es épphogy csak megemlitettem 2 apro mozzanatot, kapásbol(!)ràvágtàk a haverok, (akik nem kispàlyàsak, szoval van rendesen tapasztalatuk)hogy "Lenéz téged a g.cibe!!"

Igy csipőből ezt kaptam! Nem is kellett gondolkozniuk sem egyből levágták róla!


És azt mondtàk döntsem el hogy elég e nekem a szex tőle mert akkor jo ez igy. Ha többet akarnék, meg nagyon nincs rendben.


Csak én meg nem is tudom hogy ezek után milyen lenne csak a szex is..

2021. febr. 26. 08:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges szembesíteni a dolgokkal, ezzel nem leszel előrébb. Max. hamarabb véget ér a kapcsolat.


Bevallom: ott ahol a helyzet nem tiszta, nem egyértelmű, abba én eleve bele sem mentem soha. Aki arra nem képes, hogy felvállalja az érezéseit legyen az csak annyi: jó a segged, kő szex? azzal én nem szórakozok. Így nem is kellett soha kisilabizálnom, hogy kivel, hogy hányadán állok.

Ahol már homály van ott annak biztos nem lesz jó vége.


Vedd a barátaid tanácsát fixnek és döntsd el, így, hogy ezzel mit akarsz kezdeni. Ha a szex ok, akkor meg tisztázd a sráccal magadért, hogy ez szexkapcsolat azt élvezd.

2021. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudom tudom e ezt igy élvezni, hogy voltakèpp egy "fával"csinàlom akkor.
2021. febr. 26. 08:35
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem mintha hű de szerelmes lennék. Nem arról van szó. De valami emberi valami legalàbb kellene. Emberség. Vagy nem is tudom mi erre a megfelelő szo.


És ha folytatom mert szeretném, most ezután igy szex és pacsi-és ennyiről szól, hàt nem is tudom ezt igy hogy.

2021. febr. 26. 08:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és hogy viselkedik veled? Mi alapjáűn vágták rá a barátaid, hogy csak hülyít?
2021. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nemrég ota. Friss kapcsolat.

A szexet imádom vele. A többi meg kétség. Hogy amugy egy fa.

A fentire amugy semmit nem reagált, mintha nem is mondtam volna semmit.


Olyanok pl hogy szeretne olyanokat hogy ne csak talàlkozzunk es elvigyen magához, hanem én menjek magamtol hozzá, csöngessek fel(a szex meg ugye egyértelmű) Hivatkozva arra hogy ilyen normalis kapcsolatban is van es nem mindig van nála a kocsi. Amiből viszont rn valahogy ugy is érzem magam mintha felrendelne magához mint egy pr.stit. es nem pl vacsorázni hiv, soha. Szoval ilyenekre motival mint ez a fenti.


De nem egy, hanem SOK ilyen aproság van, ami teljesen kétértelmű nekem!

És màr kezdtem kikészülni. Mindenben kétértelmű a srác.


A haverok meg mégcsak nem is agyaltak SEMMIN, ahogy felhoztam ezt azt, egyértelműen azt vágták le hogy amit irtam fentebb.


A srác meg most ezek után arra kiváncsi mikor lesz szex mert tudja hogy azt szeretem nagyon és akarom.


És most itt őrlődöm ezen.

2021. febr. 26. 09:17
 10/11 A kérdező kommentje:

És hagy időt hogy elrendezzem ezt magamban most.

Es nem tudom elrendezni. Mert vonz és taszit egyszerre. Imádom és utàlom őt egyszerre!

2021. febr. 26. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!