Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem,szakítás óta, tippek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lucaszek96 kérdése:

Exem,szakítás óta, tippek? nem róla :D

Figyelt kérdés

Röviden: mindent elmondtam az exemnek magamról drogproblémáim is voltak korábban ami miatt kialakult egy erős depreszió szorongással (elmúlt)

Neki ezt mind elmondtam meg úgy all in az életemről örökbefogadtak.drogok.mit tettem korábban milyen is vagyok, milyen szarul voltam a leszokás időszakában(ezt mondjuk ő is látta)stb

Most viszont mindenhonnan azt hallom vissza hogy "skizofrén" vagyok elme beteg, minden dolgot amit elmondtam neki magamról azokat hallom vissza az egész városban bizalmas dolgokról beszélünk nem arról hogy éppen kivel jártam, Mit érdemes ilyen helyzetben tenni? Csak én érzem gusztustalannak hogy az ember bizalmával visszaélve neki csak 1 jó sztori? nagy részük meg nettó baromság tehát színez is mit akinek fizetnek érte.. Nyilván vele nem tárgyalok de nagyon unom hogy mindenki erről kérdez faggatózik vagy esetleg tényként kezeli egy sértődött kislány hiszti áradatát. Köszönöm a válaszokat jöhet privátban is



2021. febr. 26. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Magát minősíti csak. Aki emiatt elfordul tőled az annyit is ér. Ha rákérdeznek, nyugodtan reagálj.
2021. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

harminc felett megtanultam, hogy nem feltétlen kell mindent elmondani a másik félnek :)

Ha meg valaki kérez valamit, felnőtt ember módjára közölni kell, hogy igen, ez és ez volt, de az exed megbízhatatlan, hogy ilyen bizamas dolgokat elmond.

2021. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!