Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélytelen, hogy 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen, hogy 28 éves nőként megtalálom a szerelmet?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok, már lassan 10 éve együtt vagyunk. Nem érzem jól magam ebben a házasságban. Más terveink vannak, sajnos sok olyan kompromisszumot kötöttem miatta, amit nem kellett volna. Szexuális életünk szinte semmi. Nem várom azt, hogy ugyanolyan szerelmes legyek, mint az elején, de nem érzem azt, hogy ennek van jövője. Másrészt már én is lassan 30 leszek, nem vagyok benne biztos, hogy találok olyan férfit, akibe szerelmes leszek, aki gondoskodó, akivel egyeznek a terveink, és akivel később bizalommal családot tudnék alapítani.

2021. febr. 28. 08:51
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szóval tulajdonképp arra irányul a kérdésed, h elkezdj-e pasit keresni a férjed mellé?


Hátkérlek: zárd le a házasságod, 28 évesen még lehet esélyed.

2021. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem. Arra gondolok, hogy ha elválok, akkor megtalálhatom-e a szerelmet.
2021. febr. 28. 09:10
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
80%
Akkor igen a válasz.
2021. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Persze. Csak ne add fel és legyél nyitott :) Amint vége ennek a vírus helyzetnek, könnyebb is lesz az ismerkedés.

Fel a fejjel, fiatal vagy még.

2021. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki...

Ha bemész a kaszinóba nyerni fogsz? Pont ugyan ilyen kérdés ez is. Van aki nyer, van aki nem.


Amúgy ezek a tipikus legnagyobb hülyeségek amiket a filmekből benyal a néző. Te tökéletes vagy, jönni fog a boldogan éltek míg meg nem haltak mert mindenkire vár az igazi.

Dönts, ahogy akarsz a következményeivel úgyis te fogsz élni. Lehet jobbat találsz, lehet rosszabbat és ez lesz.

2021. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Ezt nem tudatja senki. Se mi, se te, se senki.

Úgyhogy ne úgy mérlegelj, hogy a házasságot VS a nagy szerelem. Mi van, ha utóbbi sose jön? Hanem úgy, hogy a házasságod VS a szingli élet. Utóbbiban persze benne van a lehetőség, hogy nyugodt lelkiismerettel tudsz ismerkedni, és megadod az esélyt egy új kapcsolatnak. De ha nem jön, akkor is boldogabb leszel, mint egyedül.

Gyerek van? Ha jól értem, nincs. Ebben az esetben gondold át, hogy ha nem lennétek házasok, egy sima szakítás meglépnél-e. Igazából nincs különbség, csak a papírmunka.

2021. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Lehetséges hogy feladod ezt és macskákkal öregedsz meg, de lehet az is hogy két hét múlva rád talál a szerelem.
2021. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Én 33 évesen, elváltan találtam meg. Mindketten gyerek nélküliek voltunk. Azóta összeházasodtunk, gyerekünk is lett.


28 évesen nagyon fiatal vagy. Én akkor mentem először férjhez.

2021. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
A nők 80% miért ilyen gyáva? Komolyan ilyenkor én szégyellem magam, hogy ilyenek a nőtársaim. Inkább leéled az életed egy ilyen sz*rban, minthogy kicsit szingli legyél és keresd a boldogságot? Mi olyan ijesztő a szingliségben? Inkább az, mint egy rossz kapcsolat. 28 évesen pedig ilyen hülyeséget mondani, hogy mást nem találsz...
2021. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Mivel a házasságod egy nagy kalap k@k@, így még akkor is jobban jársz, ha végül nem találod meg az igazit. Még egyedül is jobb, mint egy ilyen kapcsolatban.

Azért 28 évesen még ne temesd magad. Nagyon sok ismerősöm válás után tudott kiteljesedni, többen 2-3 gyerekkel is talàltak társat.

2021. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!