Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, milyen jeleket adtok egy nőnek, akit alig ismertek, de tetszik?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy hogyan próbaltok felé jeleket küldeni, ha nem igazán ismeritek, de szeretnétek, ha észre venné, hogy bejön nektek?!

2021. febr. 28. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mosolygok, kedves vagyok vele, bókolok.

Teljesen idegennel óvatosan, nem akarok senkit letámadni.

2021. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez. Hogy hogyan csinaljam, hogy ne legyek tolakodó?
2021. febr. 28. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosolygok rá, sokszor bámulom, ha rám néz, feltűnően elnézek a másik irányba
2021. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem vagyok jártas csajozásban. :)


Ha nézem őt és rámosolygok, amikor rám néz érteni fogja?


Nem lehet szimplán emberi kedvességnek nézi?

2021. febr. 28. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az arany közép utat kell megtalálni, azért vegye észre, hogy szeretnéd megismerni, ha töketlen vagy az sem jó, ha lerohanod az sem.
2021. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy ránézel és rámosolyogsz biztosan érteni fogja, az ember normális esetben nem mosolyog rá random a másikra. De az a legtutibb módszer, ha odamentek hozzá és beszélgettek vele. Ha nem igazán simered megkérdezheted tőle, hogy hova valósi, hány éves stb.
2021. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismered*
2021. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Új lány nálunk.


Nálunk volt gyakorlaton és nagyon megtetszett. Néha észre vettem, hogy látja ,hogy nézem . Rám nézett és hirtelen másfelé kezdett nézni.


Illetve kedvesen mosolyog, amikor beszélgetünk.

2021. febr. 28. 18:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet zavarba jön, amikor látja, hogy nézem azért néz rögtön másfelé?
2021. febr. 28. 18:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet igen, lehet nem. Ha már beszélgettek mindenképpen jó, szervez közös programot, ha eljön van esélyed.
2021. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!