Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha annyira vágyakozó érzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha annyira vágyakozó érzésem van de nem tudok ellene mit tenni. Ez normális?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és mindig úgy voltam vele, hogy nekem nem kell pasi még meg ilyenek...azonban kb.. fél éve teljesen megváltoztak az érzéseim...Néha annyira vágyakozó érzésem támad egy pasi után, hogy mennyire jó lenne ha lenne már pasim...:( (van egy fiú akit igazán szeretek már régóta de ő sosem lehet az enyém...ebbe is belehalok..) Már alig várom hogy legyen egy pasim akit igazán szeretni fogok és már sokszor átjárta az agyam a szex gondolata is hogy milyen jó lenne kipróbálni, de nincs kivel.:(

Arra szeretném a választ kapni hogy mi történt velem...egykor még azt hajtottam hogy megvagyok én pasi nélkül most meg már annyira szeretném ha jönne a nagy Ő...van olyan nap amikor kicsit lenyugszok de másnap ujra tombolnak a hormonok és csak arra az illetőre gondolok aki sosem lehet az enyém :(


2010. aug. 17. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
jaj ezt már ma 2x sütötted el nem érzed hogy kicsit fárasztó vagy?
2010. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

énmegértelek:(

ugyan ez van velemis csak én 15éves vagyok(L)

2010. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerinted nem normális?

Te magad is írtad, tombolnak a hormonjaid, és persze hogy szexet akarsz. Szakadj el egy plátói szerelemtől, amiben nincs esélyed és amiről azt hiszed hogy már tényleg az igazi szerelem, amit nem lehet fokozni, mert ne így van. Ismerkedj valódi emberekkel és tuti, hogy valaki kezdeményezni fog majd.

2010. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nemi ösztön normális.Mondhatni a természet része.Kész csoda hogy eddig kibírtad vágyakozás nélkül.Addig fogsz

vágyakozni,amig nem találkozol egy pasival,aki a vágyaidat beteljesíti.

2010. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!