Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esèlyem valakit talàlni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esèlyem valakit talàlni? Eddig soha nem volt baràtnőm. Ha sikerűlt volna mindig beijedtem nem mertem lèpni. 30F

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Csillagászati esélye persze hogy van, de azért egyre és egyre kevesebb, ahogy öregszel.


Amúgy az egyik legjobb barátom akkor született, amikor az apja 39 éves volt és akkor jött össze a barátom anyjával, amikor 36 éves volt. Előtte elég rossz élete volt haverom faterjának, állítólag nője sem volt soha. Szóval lehetséges, bár nyilván nem tudom milyen elvárásaid vannak.

2021. márc. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha beijedsz és nem mersz lépni akkor sem ha megtudnád szerezni a nőt, akkor nehezen.


Max ha találkozol egy határozott nővel aki felszed.


Másképp írva, ha akarsz barátnőt. Lesz barátnőd. De te nem akarsz barátnőt és ne is írd, hogy de te akarsz mert nincs így, kamuzol magadnak. Aki akar barátnőt az nem ijed be, akkor sem ha nyilvánvaló a bukta, mert legrosszabb esetben is gyakorlatnak veszi.


Ismertem egy férfit, 160 centi, kb. 50kg, full ronda. De eldöntötte, hogy lesz nője. AKARTA, de tényleg. A tagé minden tiszteletem.

Minden nővel kikezdett aki csak az útjába akadt, akár neten, akár élőben. NEM VICCELEK kb. 40-50 nő utasította el....komolyan és lehet keveset mondok. Végül pedig talált egy lányt kb. atom sok idő után akivel facen ismerkedett meg és igent mondott neki és szerzett barátnőt. A durva az, hogy nem is csúnyát, hanem egész jó, vékony lányt.


Azóta, hogy ezek történtek már belátom, hogy nincs olyan, hogy egy férfi nem szerezhet barátnőt.

Csak két fajta férfi van, aki akar barátnőt és szerez egyet, bármilyen csicska/rusnya is legyen és aki nem akar és nem lesz neki.


Te jelenleg nem akarsz barátnőt, csak rinyálsz. Ha ezt meg untad és nem félsz a buktától, mert simán előfordulhat (akár 40-50x) és próbálkozol, akkor lesz nőd. Tényleg csak rajtad áll. (Akiről meséltem tényleg igazán ronda pali volt, gazdag sem volt, asszem az anyjáéknál lakik most is és csak egy kocsija van..szóval ezzel nem ér takarózni. Rengeteg nő van aki beérné egy harmadosztájú palival is)

2021. márc. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hàt engem is elküldtek vagy 30-an de 2. Ez nagyon motivàló volt kősz
2021. márc. 1. 01:20
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem. Ugyanis sok vagány, talpraesett fickónak sincs. Elég igazságtalan lenne, ha egy gyávanyuszi, rinyagépnek meg lenne.
2021. márc. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz ugyse ebbe màr kezdek belenyugodni de ott van edzès meg az alkohol az tud helyetesiteni egy tàrsat
2021. márc. 1. 06:52
 6/10 anonim ***** válasza:

"Csillagászati esélye"



🙄🤭



Meg kell kerdezni egy csillagaszt, hogy mennyi az esely.....



36F incel

2021. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem az ismerkedes legelso resze sem, akkor mibol gondolod, hogy a tobbi resze, amiben meg reszed sem volt, az ugy fog menni, mint a karikacsapas? Van akinek 50 kulonbozo novel valo randi utan sem lett baratnoje. Ha 30 evesen nem jutottal el a 15 evesek szintjere, miert gondolod, hogy 45 evesen el fogsz? Inkabb az a valoszinubb, hogy sosem fogod megugrani ezt a szintet.
2021. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2-s vagyok. Ha edzel az már jó, negatív 4-esre ne hallgass. Tudsz barátnőt szerezni ha akarsz. A "sok vagány, talpraesett fickó" valószínűleg ő meg a lúzer haverjai.


A legfontosabb a beszéd, hogy érdekes, de mindenek előtt kulturált legyél és értelmes. Helyesírási hibát ne véts, soha, olvasd el 2x mielőtt elküldesz egy üzenetet. Beszélgetésben nem szabad minden döntést a nőre hagyni, ha valami érdekel fejezd ki, hozd fel témának, de csak olyat ami őt is érdekelheti (szóval ne kocsikat és edzést). Legyél határozott, ne azt kérdezd, hogy "Meghívhatlak egy italra" hanem "meghívhatlak egy Sherry Cobbler-re, mióta ide járok az volt eddig a legjobb koktél itt" esetleg mellé rakhatod, hogy vagy esetleg van kedvenced?". Szóval ne legyél csicska, olyan palinek kell lenni aki bármiben tud határozott oldalt vállalni. Egy férfi nem mond olyat egy nővel szemben, hogy " nekem mindegy", ez egy tiltott szó. Mint a Harry Potterben a Voldemort. Ha kérdez valamit és neked mindegy, akkor is fejben ráböksz valamelyik lehetőségre és azt mondod, hogy neked az tetszik jobban. Plusz húzd ki magad, képzeld, hogy a seggedben van egy bot vagy valami. Van még pár ilyen szabály amik nem nehezek, bárki betudja tartani és rengeteget növelnek a nőszerzési esélyeken.


Ja még valami. Ne rinyálj soha. Úgy mint, ahogy most. Egy nőt ellehet vele üldözni. Rengeteg lányt ismerek és a palik ugyanolyan rinya/hiszti gépek még rosszabbak néha csak velünk palikkal ellentétben ők jobban eltűrik. Viszont ha az elején rinyálsz, hisztizel, azonnal 0-ra redukálhatod az esélyeid könnyen. Úgy, hogy olyan negatív kérdéseket mint a depressziós "van még esélyem", akkor "jobb ha nem is próbálkozok" meg hasonlókat kerüljük már. Mert egy nő férfire vágyik, nem pedig barátnőre.


Ajánlom ezt a csatortnát én fiatalabb koromban sokat néztem mikor még nem volt nőm:

https://www.youtube.com/c/SikerreHangolva/videos


Nekem anno a barátnő szerzés elején sokat segített.


De tényleg, tőled függ, hogy lesz-e nőd a legfontosabb pedig, hogy értelmes legyél. De komolyan, enélkül semmi nincs. Ha hülye vagy olvass könyveket vagy nézz olyan filmeket vagy tanulj bármi, nézz szét témákban. Egy értelmes pali, bármit elérhet.

Amúgy sok 30 körüli nő van aki úgy vágyik a gyűrűre mint Gollam. Viszont elvannak bújva, nincs sok barátjuk stb. Őket neten kell keresni.


Jelenlegi barátnőmre is random ráírtam facen, beszélgettünk, találkozgattunk aztán összejöttünk. Tipikus csendes lány. Szóval csak így tudtam megismerni. Te is a 21. században élsz. Használd ki. Csinálj egy normális face képet. Kapcsold ki a like mutatót ha nincs sok és keresgélj nőket. Csendes, visszahúzódód tipusokat kevés like-al. Csak ne olyat írj, hogy "szia mizu", "szép vagy" stb. szóval az ilyen tucat pali, lúzer gáz, szövegeket kerüld, mert akkor a legmagányosabb is lehet vissza se ír, mert ilyet írni gáz. Plusz minden lúzer ilyeneket ír. Valami figyelem felkeltő szöveg kell. Sok van neten is mintának. Én mindig megnéztem a csaj face-t, miket kedvel és azzal kapcsolatban írtam.


Sok sikert. Ne hallgass a negatív válaszolókra. Csak kitartást. Biztos vagyok benne, hogy sikerülhet.

2021. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "vagy esetleg van kedvenced" rész inkább mégsem jó mellé rakni. Elsőre lehet jobb a határozott kisugárzás. Viszont bárban nem sok lánnyal beszélgettem szóval nem nagy a tapasztalatom benne. Mivel nem vagyok bulizós ivós helyre járós típus.
2021. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem lesz senkim de ezt nem negativum kènt veszem fell. Ràszànom az êletemet a street workoutra meg a munkàra egy idő utàn nem fog zavarni hogy nem lesz senkim. Azêrt kőszőnőm a segitsêget ez az utam elkell fogadnom
2021. márc. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!