Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a barátom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom! Mit tegyek most? Körülbelül egy félórája mondta nekem hogy vége. Összevitatkoztunk, ő is féltékeny én is az vagyok. Msn-en történt az egész.

Figyelt kérdés

Bár azt mondta hogy szeret, én is nagyon szeretem.

Nem tudom hogy komolyan gondolta-e, de amióta lement msn-ről folyamatosan küldi a visszahívó sms-t.Sajnos felhívni én egyáltalán nem tudom.

Szerintetek lesz esély hogy kibéküljünk?

Érdemes.Én nagyon szeretem.Több mint 2 hete vagyunk együtt, de annyira boldogok voltunk együtt.És jól éreztük egymssal magunkat.

Csak én is féltékeny ő is.Pedig biztosan mondhatom hogy alaptalanul.


2010. aug. 17. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2 hét az még nemsok, szerintem próbáljátok meg megbeszélni a dolgokat még nincs minden veszve...:) de sokáig ne menjen ez a veszekedés mertha már az elején ilyen féltékenykedések vannak nem lesz jó a vége :/ de szerintem ez még simán megbeszélhető:)
2010. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Először is....Az msn-en szakítás eléggé gáz, másodszor is, az hogy egyből ide írkálsz, még gázabb. Harmadszor, miért nem beszélitek meg a féltékenykedést, és végül...2 hete jártok, húúú de nagy dolog.
2010. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha MSN-en szakitott veled, akkor bátor legény lehet.bekalkulálhatod azt is, hogy csak arra kiváncsi, mennyit érsz neki, és hogy rohansz-e utána, de akkor meg egy kva nagy tapló, és elkell kerülni:)
2010. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nos akéth hét az az időintervallum amire két dolog jut ezsembe: ha ennyit nem bírtatok, felesleges. Vagy: ennyi idő után még jár egy esély nektek.

Beszéljétek meg. Azti s, hogy nem kell minden vitánák szakítnai, előbb probáljátok megoldani, ha végkép menthetetlen csak akkor mondjátok ki hoyg vége.

2010. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Msnen ..szééép xDDDDD
2010. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Prímás Lancelot ***** válasza:
ez az "ilyen mint a képen?" ez micsoda? ... már láttam egy pár helyen itt...
2010. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
valamelyik buzogány itt hirdeti magát a moderátorok meg már alszanak
2010. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Prímás Lancelot ***** válasza:
és rákattintott már valaki, hogy mi ez?
2010. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
persze elég sokan, és ez egy hirdetés nem vírus
2010. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, hogy mostanság miért jön mindenki szakítás előtt, meg szakítás után fél órával máris a GyIK-re?
2010. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!