Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akit már rugott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit már rugott tökön a barátnője?

Figyelt kérdés
Történt már ,hogy egy rossz megjegyzést tettetek vagy erőltettétek a sex dolgot ,egyebet amit nem kellet volna és a csajotok egy egyszerű mozdulattal válaszolt? Ami persze igen kellemetlen dolog a férfiaknál.
2010. aug. 18. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NEM!?
2010. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
senkit se! téged se csak azt hiszed!
2010. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm, aki gyakran, elég hevesen fejezte ki, ha valami nem tetszett neki, de tökön rúgás sosem volt. Valahogy érezte, hogy milyen határokon belül tud vicces lenni a viselkedése.
2010. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én vélelenül üveggel golyón dobtam a barátom egy éve :S
2010. aug. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát azért egy tökön rúgás durvább egy pofonnál is.

Nem, amúgy velem ilyen nem fordult elő. Nem is fog.

2010. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

pofán is rúgnám azt a k!baszott szajhát


78/F Károly

2010. aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak olyan volt, hogy alvás közben rosszul fordult és kellemesen tökön térdelt... két alkalommal. Mivel nem volt szándékos, az ápolást is elvégezte. :)
2010. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem, de igény lenne rá
2011. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
engem egy csaj rúgott tökön mert megfogtam a mellét és ugy tökön rugott hogy össze estem és percegik nem tudtam felállni
2011. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
meg is érdemelted
2011. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!