Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a kigyúrt pasik vagy milyen pasik jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom bejönnek azok a pasik akik kigyúrt kétajtós szekrények vagy nem?

Csak megkérdezem hogy nektek milyen tipusú fiúk jönnek be?


2010. aug. 18. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom teljesen átlagos testalkatú, és nekem ez is jön be! Nem szeretem a kigyúrt pasikat...egy a lényeg, hogy ne legyen túlsúlyos!


19/L

2010. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha kigyúrt kétajtós szekrény típus lenne, eleve be sem férne a szobám ajtaján csakis oldalazva, az meg hogy néz már ki...Nem ez alapján választok. De ha nagyon kíváncsi vagy, akkor: ne legyen vékony, se túl nagydarab. Valahol a kettő között...
2010. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha most ezzel a kérdéssel akarod magad nyugtatni, hogy jó leszel véznán is, akkor tájékoztatlak, hogy a csajok az izmos pasikra buknak. Nőt lehet szerezni, de egy küzdelem lesz, hogy magad mellett tartsd.
2010. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Arany középút: ne legyen túl vékony, se nem túl izmos.

Nem szeretem az izomagyúakat.

Inkább csak enyhén legyen izmos, de ott ahol kell.

2010. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Inkább a szálkásabb típust kedvelem :)
2010. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyit a belső értékekről...
2010. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem kb az ilyen jön be: [link]


a nagyon kigyúrt pasik nem tetszenek :S főleg akkor gáz, ha már a mozgásban is akadályozza őkét a túl sok izom. és ez most nem pont a szexben értendő. hanem úgy általánosságban.

viszont az ádámcsutkás gizdákat sem bírom. szal meg kell találni az arany középutat a srácnak.

2010. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég, ha annyira izmos, mint Neil Patrick Harris.
2010. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy tanulmányban olvastam, hogy 10/9 nő az atlétikus kinézetű férfiakat preferálja.

Döntsd el mi az atlétikus.

2010. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jönnek be az agyongyúrt pasik.
2010. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!