Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresés kezdetén mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés kezdetén mi az a három fontos kérdés, amit fontos tisztázni?

Figyelt kérdés
Ha tudjuk, hogy a másik épp nincs párkapcsolatban. Ezen kívül. :)

2021. márc. 1. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi célból keres társat (laza kapcsolat, komoly kapcsolat, alkalmi) ez a legfontosabb szerintem, ha az elején szóba kerül.


Ezen kívül változó, a beszélgetés jellegétől függ, mire érdemes rákérdezni. Mit vár a kapcsolattól, milyen igényei vanank stb.

2021. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak az egyikőtöknek van-e farka 🙃😂
2021. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

1. Szereti-e a bdsm-et

2. Dom vagy szub

3. Mennyit keres

2021. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1-es : milyen igényei vannak? Hogy értve?
2021. márc. 1. 22:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igények, mint pl. szórakozás, kikapcsolódás - ez kinek mit jelent. Nekem lehet egy buli, neki egy csendes romantikus hétvége.

Milyen gyakran és mikor randizna, a párkapcsolatnak maga a dinamikája

2021. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit gonol a magánszféráról.Mit gondol a pénzről.Mit gondol más emberekről.
2021. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
gondol
2021. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akar-e gyereket, külföldön szeretne-e élni, mennyire fontos neki a hűség, mennyi magánszféra kell, ilyenek:D
2021. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalat: hiába hangsulyozod, hogy nem csak egy ejszakasat keresel,.akkor is az lesz belőle. Vagy max.2. Epp hogy tud az asszony mellől meglogni...
2021. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az, hogy én csak hosszú távú kapcsolatot keresek. Ha ez neki nem kell akkor kár folytatni.

Hogy áll a gyerekekhez?

Szereti-e az állatokat.

Az uccsó annyira nem fontos, de éppen nem árt beszélgetni a témában. Az első kettő ami inkább mindenképpen beszédtéma.


(A kanok kedvéért, fiú vagyok, nem kérek privátot)

2021. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!