Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha sokáig próbáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha sokáig próbáljátok felhívni magatokra egy nő figyelmét és a nő leszólít titeket, mi lehet az oka hogy butaságokat beszéltek neki?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez akkor fordulhat elő, ha nagyon nem számítok arra, hogy leszólít, és zavarba jövök tőle.

De egy értelmi fogyatékos férfi is viselkedhet így.

2021. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha small talk kategóriájú kérdésekkel bombáz, az a halálom, arra csak butaság tud lenni részemről a válasz.
2021. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy a kérdése is buta volt.

Mint pl. most a tiéd.

2021. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az butaság hogy bátortalannak látom a másikat és kezdeményezek? Odamentem hozzá és normálisan elmondtam mit szeretnék.

Nem szoktam férfiaknál kezdeményezni, de most megtettem.

2021. márc. 3. 06:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A másik félnek szokatlan volt ez a hozzáállás, hirtelen jött. Lehet, hogy neki is tetszel, és betalált, így megijedt a helyzettől.
2021. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Stroke. Mást nem tudok elképzelni. Miért beszélnék butaságokat?
2021. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!