Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legjobb fiú barátom hiányzik ha nem beszélünk imádom őt jó vele lenni viszont hianyzik az exem is néha és ha felbukkan akkor fel zaklat? Kezdek beleszeretni a fiú barátomba és ha igen akkor miért hiányzik még az exem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem fiú barátomat elvagyok vele, kezdek hozzá egyre jobban kötödni amit nemm értek! Hianyzik ha nem beszélünk, vele akarok lenni! Viszont hianyzik exem is néha stb! Az exemmel kb egy éve vagy lassan egy éve nem vagyok már együtt de úgy érzem, hogy nem vagyok még túl rajta! Nem értem az érzéseimet, nem tudok kiigazodni magamon! Nem udom, hogy mi zajlik le bennem!

#barát #ex #érzelem #21éves lány #Érthetetlen érzelmek
2021. márc. 4. 16:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
21éves lány vagyok!
2021. márc. 4. 17:19
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ha te nem tudsz kiigazodni saját magadon, tőlünk mit vársz?
2021. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
85%
Figyelemhiàny. Ennyi zajlik abban az okos buckódban.
2021. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem ez nem figyelemhiány!
2021. márc. 4. 17:33
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy ha még mindig nem vagyok tul az exemen miért hiányzik nekem más?
2021. márc. 4. 17:35
 6/18 anonim ***** válasza:
csak nő vagy, nincs ezen semmi meglepő
2021. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak nő vagy hát köszönöm..... Ezt, hogy érted?
2021. márc. 4. 17:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába akarod bonyolítani, igényled a törődést, rohadtul nem fontos a személy, kötöd az exhez, a baráthoz, akivel nem létező szerelmet képzelsz.. Keress egy 3. személyt, aki valóban társad lehet!
2021. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A fiu baratommal nagyon szoros a kapcsolatom nem bekepzelt kapcsolat neki is hianyzom ha nem beszélünk és énis elvagyok vele nagyon és nekemis hianyzik ha nem beszélünk viszont azthittem, hogy exemen kivül mással nem fogom jolérezni magam és máshoz nem fogok vonzodni stb!
2021. márc. 4. 17:47
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen engedek közel magamhoz akárkit is és valamiért fiú barátomat sikerült közelengednem! Más szerint meg szeretem fiu baratomat csak bebeszélem magamnak, hogy nem vagyok túl az exemen...
2021. márc. 4. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!