Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos betört a Covid 3....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos betört a Covid 3. hulláma is. Még nagyobb szigorítások lesznek áprilisig. Újabb hullámok követik egymást, ha ez így lesz akár több évig, válságba kerülhetnek az emberi kapcsolatok és a társadalom?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

A társadalom nem fog válságba kerülni, de ismerkedni sokkal nehezebb lesz. Alapvetően nem gondoltam volna, hogy idáig jut a világ. De valóban, nem hiszem, hogy ennek vége lesz. Most a harmadi, ősszel meg majd a negyedik, aztán januárban az ötödik..


Én már olyan szinten beleuntam ebbe, hogy nem is követem a friss információkat ezzel kapcsolatban, de már olyat is olvastam, hogy némely mutáció ellen már nem hatásos a vakcina. Akkor felmerülhet az emberekben joggal, hogy vége lesz ennek valaha, vagy így kell élni ezentúl.

2021. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
*Nem minden vakcina (Így helyes.)
2021. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Mindenki azt mondja milyen nehéz ismerkedni... covid óta sokkal több csajszi megvolt. Egyszerűen most nem ciki egyből felhívni magadhoz...
2021. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Egy hónapja van új munkahelyem. Egész nap maszkot hordunk. Konkrétan nem tudom, hogy néznek ki a kollégáim. Vicces lesz így ismerkedni, lesz meglepetés bőven.

Engem nem annyira érdekel, hogy mi lesz a szinglikkel. Ennél sokkal komolyabb bajok vannak. Lesznek is.

Az már most látszik, hogy pl. a kézfogás már nem jön vissza. Lehet, hogy meg kell szokni a maszkot, mondjuk örökre. Közben meg családok mennek tönkre, mert a társadalmunk nem erre rendezkedett be, hogy 50 nm van összezárva mindenki, és hetente 2 emberrel találkozol. Ovi, suli: nem csak a tanulás miatt kéne. Családok szakadnak el hónapokra. Ne legyen igazam, de idén Horvátország lehúzza a rolót, a turizmusból élnek. Meg azért itt is jópáran. Idegenvezetőnek ne is akarjon senki tanulni, itt utazgatás szerte a világban többet nem lesz.

Aki nagyon akar, most is talál párt, úgy is, ha nehezebb. Még! nincs korlátozva. Mondjuk egy darabig csak két tanús esküvő lesz...

2021. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem bő 2 hónapja van új munkám. Teljes home office, a kollégáim nagy részét csak képről láttam, hangkapcsolatban vagyunk. De lesznek kiküldetések, ahol személyes tali lesz. Én alapból nem voltam sosem eljárogatós, de ez gáz. A nők felé is pont tavaly kezdtem el jobban nyitni, és rá nemsokra meg bejött ez a vírus.
2021. márc. 4. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

3.-nál a pont!


Nekem van életem, és nem egy bunkerben ülök egész nap, várva a COVID-ZOMBIVÍRUS járvány végét.

És amit a 3., én is lakásrandikat szervezek, és ha már itt van/ott vagyok... >:)

2021. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
Magyarországon, ahol az emberek baromi ostobák, nem értik meg, hogy most a lehető leginkább kerülniük kell egymást, és amint lehetséges be kell oltatniuk magukat igen, beláthatatlan időre megszivtuk a coviddal. Olyan normálisabb helyeken viszont, mint pl izland már rég nem téma a vírus, jó, ha napi 1-2 új beteg van.
2021. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Igen, a lakásrandik most eléggé mennek. Volt, hogy a lány hívott át!

De az is hozzátartozik a képhez, hogy szinte csak netről lehet ismerkedni, utcáról, szórakozóhelyről most semmi nincs.

2021. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!