Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb lányok (18-23),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok (18-23), nektek milyen külsejű srácok tetszenek?

Figyelt kérdés
Küldjetek képet és/vagy leírást.

2021. márc. 5. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj fel valamelyik közösségi médiára és nézegesd a 18-23 éves lányok fotóit. Ott láthatod, hogy milyen pasik jönnek be nekik.

A valóság MINDIG hitelesebb, mint az itteni válaszok.

2021. márc. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerinted az OSSZES 18-23 eves lanynak ugyanaz az izlese?
2021. márc. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Inkább a világosabb hajúak, szőkétől egészen a közép barnáig. Szem mindegy. Borosta nagyon bejön, ha van rendes, nem foltos stb. Ha csak ilyen csemegebajsza nőne na azt inkább szedje le, bajusz, szakál nem jön be, akkor legyen sima.


Magasság nekem annyira nem fontos, alacsony vagyok (163 cm), magassarkút is ritkán hordok, 170pár centis pasi is bejön. Van olyan ismerősöm aki nem magas, tenyleg ilyen 170-1-2-3 kb de nagyon bejön.


Testalkat: a szélsőségek nem tetszenek. Ha valaki nagyon vekony, nagyon köver, túlzottan kigyúrt az nem, de közte kb szinte minden. Magamnál vekonyabb part nem szeretnék. Ha valaki sportol és latszik rajta az persze hogy jól néz ki és tetszik, ne legyünk alszentek de egyaltalán nem elvaras. Kockahas nem hoz lázba, mellizom, izmos férfias vallak igen de ez már csak a plusz, nem elvárás.

Ja meg az ilyen kisfiús testalkat se tetszik. Vekonyból is van olyan aki inkább férfiasan vékony, az bejön.


Személyiséget ugyan nem kérdezted de írok par dolgot:

Nekem fontos hogy jó hukora legyen, vagy legyen hasonló humorunk, legyen okos, intelligens. Legyen azért egy korrekt értékrendje, ne drogozzon pl. Legyen felelősségteljes, megbízható, őszinte. Szeretem a vidám, közvetlen embereket, én is ilyesmi vagyok, jobban kijövök azokkal akik nem zárkózottak vagy nem nagyon.


És bár sokan nem hiszik el, de tényleg így van, hogy ha valaki jófej, jó a személyisége, akkor az NAGYON sokat dob a külsőn. Velem volt már olyan hogy eleinte nem hozott lázba a pasi, el se gondolkodtam rajta hogy hmm ő amúgy milyen, de megismertem, megkedveltem, rajöttem hogy nagyon bírom és utána esett le hogy amúgy tetszik. Kívül belül. Az is igaz hogy elsőre nem is tetszett DE nem is taszított. Olyan semleges volt és később alakult ez ki. Szóval persze fontos a külső, de sokkal jobban számít kapcsolatra nézve (nekem) hogy milyen ember.

2021. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Betöltöttem a 24-t, már nem vagyok fiatal. RIP.

Amúgy mindenkinek más, a baráti körünkben is. Vannak tipik pasik, akik nagyon sokaknak bejönnek, de alapvetően mindenkinek megvan az egyéni preferenciája. Én pl. mindig is csíptem a macisabb, magas srácokat, akik mellett biztonságban tudtam érezni magam és kényelmes volt odabújni. De a legjobb barátnőm pl a nagyon szálkás, nagyon izmos srácokat kedveli, csak ilyen pasija volt. És még tudnám sorolni a sort..

2021. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!