Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kihasználna, ha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasználna, ha nem is tudatosan?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Úgy két hónapja megismerkedtem egy lánnyal, jól indult minden nincs semmi probléma. Nagyon hamar megtetszettünk egymásnak, amit egyikünk sem titkolt. Egy nehéz sorsú/életű csajról van szó aki sokat szívott az életben, ez később fontos lesz! Egy melóhelyen űzzük az ipart. Mindent elmond nekem, nagyon bízik bennem ezt érzem (kiváló emberismerő vagyok, jó érzelmi IQ-val). Nem akarok túl hosszú lenni, annyi elég, hogy alaposan összemelegedtünk, szinte mintha egy pár lennénk, de mégse. Én rengeteget segítek neki és szívemre vettem a sorsát....viszont az utóbbi időben észrevettem rajta, hogy már nem mutatja felém ezt a kezdeti lelkesedést, kacsintásokat, satöbbi (elmondása szerint visszafogja magát nagyon, mert mégiscsak munkahely amiben igaza van), viszont egyre és egyre több segítséget kér. A minap felvettem neki, hogy én úgy látom, csak azért ragaszkodik, mert rendes vagyok vele és kezdem úgy látni, hogy ez egy kihasználás részéről. Meg sem sértődött ezen, és amikor kérdeztem ez a kijelentésem hogyan esett neki, azt mondta, meg sem hallotta és már el is felejtette (általában az ember csak azt veszi magára, ami igaz rá). Nemsokára a közelembe költözik és úgyis kibújik a szög a zsákból, viszont én elbizonytalanodtam kicsit jó emberismerő létemre, ugyanis vannak felé érzelmeim már, egyébként sok dologban megegyezünk és összeillünk, mindketten egy jó társat keresünk. Még mindig ott vannak a kezdeti dolgok amiket mutatott felém de inkább ezek csak morzsák. Kihasználna vagy tényleg csinálnak ilyet a nők játszmából, hogy visszafogják magukat egy idő után? Elbizonytalanodtam, és 1-2 tanácsra lenne szükségem. Még mindig tesz olyan lépéseket, amiket érzelmek nélkül nem igazán tenne egy ember de ki tudja....
2021. márc. 5. 19:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, emiatt mintha haldokolnának bennem is az érzések.
2021. márc. 5. 19:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel melohely nem flortolhet kedvere ami nagyon helyes mert dolgozni jar oda.

Mashogy kell a tudtodra adni h kedvel es jol esik a kozelseged. Munkahelyen az a legjobb ha segitseget kersz. Ez nem kihasznalas hanem csak veled szeretne lenni ugy h a kollegak se kezdjek nagyon ki.


Siman lehet h szoltak neki h ez egy melohely fogd mar vissza magad mert nem illik es ide dolgozni jarsz. Azert vett vissza. Gondold el h mennyire lenne neki jo ha felmondanak neki csak mert veled flortol munkaidoben?


Csak azt nem ertem miert kell egybol full negativan allni hozza. Ez nem jatszma. Csak a helyzet az ki anja h mashogy fejezze ki amit eddig a flortolessel hozott a tudomasodra.


Pfff meg h a nok kombinalnak tul mindent 🤨

2021. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, gondoltam hasonlóra. Köszönöm!
2021. márc. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!