Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem szeret engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret engem eléggé?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, csak én teszek meg érte dolgokat. Ő itt aludhat minden hétvégén, de ő meg sajnál engem elvinni kikapcsolódni bárhova. Azt mondja fél nehogy elkapjuk a koronavírust, de én úgy érzem, mintha inkább sóher lenne. Habár Karácsonyra, Valentinkor meglepett valamivel.
2021. márc. 6. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hová akarnál elmenni kikapcsolódni?
2021. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből még nem lehet tudni.

Lehet, hogy túlgondolod, de lehet, hogy nem.

Az egyértelmű, hogy különböztök, más nektek a fontos, de ettől még lehet kiváló a kapcsolatotok.

Azt nem tudom, hova tudnátok menni, ahova nem elmenni sóherség, mert minden zárva van egy éve...

Persze ha Texasban vagy Floridában laktok, az más, ott nyitás volt.:)

2021. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltunk már háromszor pizzériában, ennyi volt ahova elvitt.
2021. márc. 6. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg hogy vigyen el konkrét helyekre. Mondjuk kirándulni a környékbe mikor legközelebb ráértek fontos hogy egyértelmű legyél tehát ne célozgass mond meg konkrétan hogy mit akarsz ha nem érdekled 3-4 ilyen konkrét kérés után se akkor valószínüleg csak szexre kellesz neki
2021. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy szeptemberben jöttünk össze, míg nem volt a kijárási tilalom, meg az éttermek bezárása, addig voltunk háromszor pizzériában, de utána már nem nagyon mentünk sehova, voltunk kétszer a szüleinél is.
2021. márc. 6. 11:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szeretet nem egyenértékű azzal, hogy a barátod elvisz valahová, fontosabb hogyan viselkedik veled, kíván, igyekszik kedvedben járni? Ha kirándulni szeretnél te is lehetsz kicsit rámenős, ha mindig elfogadod a döntését, megszokja és nem lesz változás.
2021. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető hogy most ellaposodtak a programok. Éa amúgy se azon múlik a szeretet hogy elcipel millió helyre, egyetértek az előttem válaszolóval. Engem pl. vitt az exem mindenfele, amolyan kötelező jellegűen, de nem tisztelt és nem figyelt rám. Amikor erre kértem, meg megkaptam hogy múlt hétvégén is elvitt ide! Tök magányos voltam a kapcsolatban. Te így érzed? Nem figyel rád?
2021. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg úgy érzem ezen kívül, hogy odafigyel rám, midig vesz kis apró meglepetéseket, figyelembe veszi hogy mit szeretnék.
2021. márc. 6. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:

és te mit szeretnél?

mert ha pl sétálni, kirándulni, azt nyugodtan közölheted vele.

2021. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!