Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltam egy prostinál. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy prostinál. Nagyon tetszik a Lány. Egyszerűen tökéletes a lány. Külsőleg is és belsőleg is. Valahogy ki lehet alakítani vele párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Hívd el randizni!
2021. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg tole mennyibe kerul meghivni egy kavera vagy ebedelni
2021. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

megkérdezheted, de 95% hogy neki te csak egy ügyfél vagy és ha ő nem lát téged különlegesnek, akkor annyi, csak szívni fogsz, mert fizetsz érte, de közben érzelmileg szenvedsz miatta

Én a helyedben nem is járnék utána hozzá, ha visszautasítja a randi ajánlatod, mert csak magadat kínoznád. Plusz ha még esetleg össze is jönne veled valszeg nem hagyna fel a szakmájával, szóval másokkal szexelne melletted és rád már alig maradna energiája szexuálisan, szóval szexre is alig számíthatnál a kapcsolatban.

2021. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Persze hogy tökéletes, elvégre fizetsz érte, az a dolga, hogy tökéletes legyen.
2021. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Belsőleg biztos nagyon szuper, erkölcsös meg minden. Főzne neked húslevest, miután leszopott 5 vadidegen fickót. Megcsókolni is öröm az ilyen lányt.
2021. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ember! Ez egy prosti! Az a dolga, hogy olyan legyen amilyet te akarsz, ezért fizeted! Meg hagynád, hogy melletted folytassa a szakmát? Ha nem, akkor gondolod a kedvedért abbahagyná? Ne legyél már hülye. A prosti az prosti, a barátnő meg barátnő. Nagyon nem ugyanaz
2021. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Milyen belső értékekre gondolsz? Két szopás közt sütött egy süteményt és elmesélte az életét? Figyelj, nem akarlak kiábrándítani, de ő egy prosti, szóval benned a pénzt látja, nem a randipartnert. Az a dolga. hogy elhidd, hogy milyen jó ez az egész és fizess neki.
2021. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hellmano ***** válasza:
97%
Én személyesen ismerek olyan lányt (nem voltam nála :D), aki 18 évesen kezdte a szakmát és 19 évesen összejött egy kuncsaftjával a srácot is ismertem látásból, mert egy suliba jártunk. Most szakítottak tavaly, tehát több mint 10 évig eggyütt voltak úgy, hogy közben a csaj nyomta az ipart. Azért szerintem ez nehéz lehet így, ha bevállalod a dolgot. Összejöhet amúgy, hisz ők is emberek ugyanúgy érzésekkel.
2021. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Legyél vissza járó vendég,ennél többre nincs szükség hidd el. :)
2021. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon tökéletes lehet, ha már több százan jártak minden nyílásába. Amúgy honnan tudod milyenek a belső tulajdonságai? Az hogy kedves,nem neked szól hanem a pénzednek, hogy járj vissza, pont ilyen hülye gyerekekre hajt mint te.
2021. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!