Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jön rá egy lány arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön rá egy lány arra hogy nem biztos hogy a legmenőbb fiúkkal kéne ismerkednie?

Figyelt kérdés
Csak a rosszfiúkat veszi észre, akik általában megcsalják 1 éven belül. Többször volt ilyen, mikor fog arra rájönni hogy talán más fiúkat is észre kéne vennie?
2021. márc. 6. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fiúkat fog észrevenni, akik bejönnek neki. Nem fog neki nem tetszőekkel járni, csak mert rossz tapasztalatai vannak. A neki nem tetsző sem biztos, hogy jobb.
2021. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Régen voltam olyan naív, hogy bevettem az általad felvázolt elméletet. Összejöttem egy pasival, aki nagyon nem volt az esetem, de nagyon kedvesnek, és jófejnek tűnt. Na, ő meg is csalt... Ennyit erről.
2021. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Van egy-két lány ismerősöm, aki 40 körül jött rá, hogy nem csak a külső alapján kell választania. Bár nálunk inkább az lehet, hogy kiélték már magukat, volt pár jó pasijuk és most már inkább csak a stabilitás számít.

(Konkrétan olyan férjük lett, mintha az apjuk lenne.)

2021. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Hamar. Arra sajnos később, hogy a kedvesrendesvagyok fiúkat messziről kerülni kell.
2021. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
A többség tiniként rájön. Vagy akár még azelőtt tanul más hibájából, hogy ő maga párt keresne. Relatíve gyakori az ilyen jelenet könyvekben, filmekben is, emlékszem, én előbb tudtam, hogy mire kell vigyázni a fiúkkal, minthogy elkezdtem volna fiúzni. Hálás vagyok, hogy hamar megtanultam, hogy milyen is az fuckboy, akivel fölösleges kezdeni, mert csak a bugyidba akar mászni. Nagyjából egyidejűleg azzal, hogy nem tartozom egy fiúnak semmivel attól, hogy kedves velem. Az első kapcsolatom egy évig tartott, tudtommal nem csaltak meg. 😎 Utána ha volt is rövidebb kapcsolatom, az is csak azért, mert én is nyitott voltam egy lazább kapcsolatra. Tudod, nem mindig igaz az, hogy a női állandóan társat keresnek és összetörnek, ha valakivel nem tart sokáig a kapcsolat. Nekem is volt időszakom, amikor a "mennyire akarok komoly kapcsolatot" kérdést egyszerűen nyitva hagytam és nem bántam, ha épp nem életem szerelmével randizok (annak ellenére, hogy akár ő is lehetett volna). Izgalmas volt, azt is élveztem, sokat adott az önismeretemhez és ahhoz, hogy utána örömmel és nyugodt szívvel házasodjak össze egy arra alkalmas emberrel.
2021. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nem tudom, ki hogy van vele, de én a kedvesrendesvagyok pszicho pasiktól jobban tartok, mint a mindenkivel kefélő menőktől. Utóbbitól legalább biztosan tudod, hogy mit várhatsz, a másik meg lehet, hogy egy nap ciánt tesz a kávémba, vagy megöl szerelemféltésből. Kész szerencse, hogy vannak normális pasik is, akik megmentenek e két véglettől. :D
2021. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... én általánosban a stréberre buktam. Mindig imádtam a jótanulókat.

A szerelmi életem viszont akkor kezdett fellendülni, amikor a vagánycsávóval kezdtem. 🤷

2021. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Soha.
2021. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Legkésőbb 22-24 éves korára vagy soha
2021. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Az eddigi személyiségétől függ. Van akinek kevés egy élet.
2021. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!