Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olyan nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olyan nőnek lenni, akinek a férfiak tövig benyalnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7CsFdiYfOOI


Holényi Zita is mindent megkap a német pasijtól, még egy Louis Vuitton táskát is, meg úgy lényegében ahogy látom mindent megakp a pasijától.


2021. márc. 6. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz ilyen lenni?
2021. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Megnyitottam a videót. Most komolyan valakinek az az életcélja öt éven keresztül, hogy egy ilyen ronda Louis Vuitton táskát vegyen? Amit amúgy agyon hamisítanak, egy csomót látni belőle az utcán (még a gimmis osztálytársamnak is volt egy), szóval az utcán meg nem mondaná senki, hogy az nem hamisítvány a karodon.
2021. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Könnyű úgy ítélezni valaki kapcsolatáról, hogy semmit nem tudsz róla? :D Nem ismered őket, honnan tudod hogy nincsenek-e simán olyan anyagi helyzetben hogy ez ne fájjon? Ha vannak, ha nem, mi közöd?
2021. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

1. Legyél egy szénné sminkelt arcú, műszemöldökű maca.

2. Akassz le egy gazdag pasit.

3. Tegyél meg neki mindent, nyalj be neki te.

4. Örülj az ajándék táskádnak meg a porba omlott női méltóságod maradékának.

2021. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy nagyon ügyes száj elég hozzá, amivel a mennyekbe repíted a pasit. Még szépnek sem kell lenni.
2021. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Több videóban is említi, hogy 6 évig gyűjtött arra a táskára.

Sok drága ajándékot kap egyébként igen, én régen imádtam a videóit, de mostmár engem is zavar...

Viszont első lépésként talán ne legyél egy rosszindulatú pics@, akinek nincs jobb dolga, mint hogy idegeneket fikázzon a neten, akikről nem tud semmit. Te sem lennél ilyen frusztrált, ha a magad dolgával foglalkoznál. Ne csodálkozz hogy neked nem nyal senki, 1001 nő van, aki erre vágyik, és mellette még kedves is.

2021. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!