Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félnem kell vagy ez csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnem kell vagy ez csak egy gyerekes bosszú?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni.

Pár hónapja ismerkedünk, de már kezdett komolyodni köztünk a dolog, ő már mondta, hogy a részéről érzelmek is kialakultak.


Ma megbántottam ezt aláírom nem is kis dologgal. Féltékenységre adtam okot. Erre ráírt a legjobb barátnőmre úgy, mintha ismerkedést akarna kezdeményezni.


Most ezt hova tegyem.. gyerekes kis bosszú ez vagy inkább ijedjek meg, hogy ennyire rám kattant.. miért nem osztott ki mondjuk engem, teljesen értetlenül állok a dolog előtt. A barátaim eddig is féltettek tőle.


Teljesen tanácstalan vagyok.


2021. márc. 7. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Is is.

Lehet hogy gyerekesen viselkedik ha így akar bosszút állni,akkor inkább ezt a kapcsolatot ne is erőltesd.

Ha pedig ez komolyan csinálja akkor sem érdemes ezt tovább erőltetni.

2021. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha okot adtál, akkor aszerint is kezel. Ha oka volt féltékenykedni, akkor természetesen nem kezel már komolyan és ismerkedik másokkal is.
2021. márc. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál
2021. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem vesz már komolyan, ami érthető. Az viszont nem, hogy minek van még veled.
2021. márc. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Őszintén, ha csak bosszú is, akarnál egy ilyen gyerekes emberrel kapcsolatot?
2021. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!