Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne számotokra akadály, egy olyan 24 éves férfi, aki humoros, jóképű, magabiztos, és bejön személyiségre... mindemellett ugyanakkor még szűz?

Figyelt kérdés
(Akivel feküdtek le volna bulik után meg más szitu alapján is csajok, lett volna lehetősége, de ő olyannal akart lefeküdni, akit jól kiismert, szeret stb, viszont azok mindig kisiklottak korábban)

2021. márc. 7. 15:09
A kérdező szavazást indított:
Amennyiben minden klappol, jól érzem vele magam, nem számít, hogy szűz, sőt még plussz pont is
Amennyiben minden klappol, jól érzem vele magam, nem számít, hogy szűz, de enyhén negatívum
Távolról kerülném, nem érdekel, hogy mennyire bejön amúgy... ha az ágyban tapasztalatlan, akkor viszlát
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

"akivel feküdtek le volna"


Hogy ki érdemes legyen kimenni a pályára! 😂


Egyébként elég hülye kategóriákat adtál meg. Nem számít hogy szűz, és se nem pozitívum, se nem negatívum. Ami viszont jobban számít, hogy meg tudjon fogalmazni egy értelmes mondatot. 😅

2021. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Az jutna eszembe, hogy mit csinált az utóbbi 8-10 évben, hogy még mindig szűz?
2021. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
sztem a szűz-nemszűz dolognál értékesebb az h szűröd a felszines nőket/kapcsolatokat.
2021. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Röviden álompasi vagy-de szűz.-Állítod te.

Nekem az jön le,hogy nem vagy álompasi mert szűz vagy...Valamiért nem vagy a csajoknál népszerű.

2021. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem állítom, hogy álompasi vagyok, nem is ez a lényeg itt. A kérdés lényege nem az, hogy milyen vagyok, vonatkoztassunk el tőlem. A kérdés, hogy van valaki, aki számodra megfelelő, humorosnak gondolod, tetszik, vonzódsz hozzá, úgy érzed ő kell neked. De azt, hogy szűz nem fogja megmondani neked, hanem adja önmagát, beszélgettek, jól érzitek magatok. Majd amikor arra kerül a sor, vagy akció előtt elmondja, vagy nem, de egyértelművé előbb-utóbb. És, hogy ezek után változna-e a véleményed róla - pozitív/negatív irányba, esetleg emiatt véget vetnél a dolognak?
2021. márc. 7. 17:40
 6/14 A kérdező kommentje:
egyértelművé válik*
2021. márc. 7. 17:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gond számomra egy szűz férfi, ez nem mond el semmit egy emberrõl. Igaz, 24 évesekkel már nemigen kezdenék :) 29n
2021. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

És akikkel buliban úgy alakult, hogy le akartak volna feküdni, miért nem tetted meg? Minden egyes kihagyott lehetőséget sajnálni fogsz.

Én is egyéjszakással vesztettem el a szüzességem (igaz, nem aznap ismerkedtünk meg) és nem bántam meg.

2021. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy sajnálni fogom, lehet, hogy nem. Igazából én se tudom pontosan, hogy miért hátráltam ki az egyéjszakás lehetőségekből. Egyébként a kérdés abból adódott, hogy van egy csaj, akivel már sok éve ismerjük egymást, mindig barátként tekintettünk egymásra, de az utóbbi időben nagyon elmélyült a dolog, és egy hete együtt is vagyunk hivatalosan. Nagyon mennek a szexuális utalások és a flört, nagyon megszerettük egymást, de eddig nem feküdtünk le. De pénteken jön át, egész hétvégén nálam lesz, szinte biztos, hogy ott kiderül. Nincs önbizalomhiányom abszolút, ezt az egy dolgot leszámítva. Nem akarom, hogy ez változtasson a dolgon köztünk.
2021. márc. 7. 20:01
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon gyanús ez a mese: a mai világban ha egy pasi 24 évesen szűz, az nagyon sok kérdést vet fel, és számomra egyáltalán nem vonzó!

A szüzesség nem érték, de egy hosszútávú kapcsolat megrontója lehet: majd később jön rá, hogy mit hagyott ki, és mindent be akar pótolni, amit 24 éves koráig elbalf@szoskodott!

Ne haragudj, de nem kellenél!

2021. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!