Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítási ok, ha a csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítási ok, ha a csajotok ajándékot venne az előző barátjának és többször is keresné, találkozna vele?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez nem normális dolog amit ő csinál.
2021. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
88%
Simàn.
2021. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindezt titokban teszi, akkor elég problémás, ha viszont ezekről beszámol és alapvetően megbízható és őszinte akkor nem feltétlenül. Bár ez az exbarát szinte biztosan nem tiszta szándékokkal érkezik - jó tesztje ez annak, hogy vajon mi sül ki belőle. Ha ellehet csavarni a fejét valakinek akkor azt jobb is hagyni, menjen csak. Legalább kiderült ki is ő valójában a máz mögött.
2021. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

A hármassal egyetértek, ahhoz fűzöm hozzá-

Az előző barátommal teljes egyetértésben szakítottunk, teljesen más jövőkép, és a szerelem vége miatt. Jó barátok maradtunk, azt is megbeszéltük, hogy szülinapra továbbra is ajándékozunk. Néha találkoztunk, beszélgettünk, ugynúgy veszekedtünk néha, mint mikor jártunk. + volt egy csaj, akivel alakult valami, és nekem nagyon nem volt szimpi, ezt szóvá is tettem, persze nem hallgatott rám. A csaj tényleg csúnyán rázta le végül. Mondhatnám hogy igazam lett de...

Így hosszabb idő távlatából mondom (másfél év), hogy semmi közöm nem volt hozzá. Akkor sem, ha csak óvni akartam.

Aztán alakult egy másik lánnyal, akire mondtam hogy szimpi. Így is gondoltam, be is jött, azóta is együtt vannak, örülök nekik.

A lányt zavarta hogy mi jóban vagyunk, pedig az ő legjobb barátja is az exe volt. Hülyeségnek gondoltam sokáig, de tiszteletben tartottam, nagyon mérsékeltük a beszélgetéseket.

Eltelt ugye egy év, és a fél éves párkapcsolatomban, szinte állandóan jelen volt a barátom exe, mint legjobb barátnő. Mindenről véleménye volt, döntőbíróskodott a vitáinkban, kioktatott, hogyan kell megbeszélnem a párommal, hiszen ő már hány éve ismeri. Jelentette a páromnak, hogy engem elfogad. (Elnézést, mi??)

És ezekre a párom mindig azt mondta, csak segíteni akar (az én görbe tükröm)


Akkor teljesen átértékeltem a dolgokat. Ha az exnek jelenléte van a jelenlegi párkapcsolatban, ráadásul a másikat zavarja, akkor az nem egészséges.

-tök mindegy hogy segíteni akar e vagy sem, semmi köze hozzá. Ahogy nekem sem volt, most már látom.

Azóta megértem a volt barátom barátnőjét is. Nagyon ritkán beszélünk, kivel mi van, örülünk sikereknek. Hiába nem akartunk már semmit egymástól, igenis jobban jelen voltam az életében mint egészséges lenne. Teljesen mindegy, hogy csak barátok, most ti vagytok párkapcsolatban, mindkettőnek tiszteletben kéne tartani az érzéseidet.

2021. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!