Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a pasi? Sztorit bővebben leírom lentre

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy srác akivel lassan 4 éve ismerjük egymást. Először egy baráti összejövetelek találkoztunk akkor csókolóztunk. Aztán egyikünk se akart többet 1 évig nem is beszéltünk. Aztán egy évre rá újra el kezdtünk beszélni. (Sose volt nekem fontos hogy olyannal veszitsem el a szűzességem akivel együtt vagyok és szerelmes vagyok, hanem valaki akivel elég jól érzem magam és nem akar kihasználni ennyi volt igazából fontos legyen)

Szóval vele elvesztettem a szűzességem nem ő erőltette én döntöttem így és aztán többször találkoztunk (nem csak szex miatt) ilyen barátság extrákkal lett mert egyikünk se akart kapcsolatot. Aztán én mondtam hogy be akarom ezt fejezni. Viszont ő elég sokáig még keresett esténként felhívott de napközben is, ha valamilyen képet kitettem reagált, ha találkoztunk rám tapadt pedig elég határozottan nemet mondtam neki minden alkalommal. Nem utálom meg semmi, csak annyira előadta a nagy nőcsábász aki senkihez nem kötődik és én is tudom hogy simán találna helyettem mást. Viszont akkor nem értem miért nem tudja elengedni engem

Nem gondolom hogy szerelmes vagy ilyesmi, valahogy akármit csinál nem tudom elhinni hiába viselkedik sokszor úgy vagy beszél úgy. Viszont másfél éve nem történt köztünk semmi és még mindig keres ha találkozunk meg mindig nyomul és stb. A kérdésem hogy mi járhat a fejében miért? És a másik kérdésem, hogy még mennyi idő hogy felfogja hogy tényleg nem lesz már köztünk semmi ilyesmi?


Annyira hülye helyzetnek érzem hogy itt teszem fel a kérdést és nem kérek kioktatást arról hogy ez nem felel meg keresztény konzervativ nézeteknek


Egyébként a srác 22 éves



2021. márc. 7. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akar. Egy gyenge pillanat is jol jön neki
2021. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem bánom hogy vele volt az első és mivel sose éreztem semmi komolyat iránta nekem nem lenne gond szex nélkül jóba lenni vele, azt hittem ő is tud ilyen lenni. Viszont nagyon el tudja rontani a hangulatom vagy a szórakozásom egy buliban ez a viselkedése... szóval már nem tudom mit kezdjek vele van hogy normális de van hogy olyan ahogy írtam fentebb...
2021. márc. 7. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért hogy mindig legyen neki valaki talonban. Nem hiszem hogy komolyan gondolja ha ennyire tud nyomulni akkor már elmondta volna
2021. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja igen hozzá teszem hogy az utolsó alkalommal szerelmet vallott vagy olyasmi de volt benne némi alkohol tehát nem igazán vettem komolyan


Aztán én ugye ezután mondtam hogy nekem elég nem érzem amúgy se semmit


Aztán pár honapra rá lett párkapcsolatom is amiről ő is tud szóval azt hittem legalább ez vissza tartja ettől

2021. márc. 7. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Részeg ember sosem hazudik.
2021. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!