Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége szép?

Figyelt kérdés
Vagy legalább annak tartja magát? Itt is csupa ilyen kommentet olvasok, "szépnek, csinosnak mondanak, átlag feletti vagyok". Általam átlagosnak tartott nő ismerőseim is mind jó nőnek gondolják magukat. Akkor egy átlagos férfinek kinél van esélye, azoknál akik csúnyák és önbizalomhiányosak?
2021. márc. 8. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Vannak szép nők, akik nem hiszik el magukról és vannak csúnyák, akik túl sokat is hisznek magukról.


Szerintem itt Magyarországon a fiatalok között sok a szép és csinos, így női szemmel nézve, de ahogy idősödnek, úgy hagyják el magukat, belekényelmesednek a kapcsolatokba, elhíznak stb. Szóval a harmincas és afölötti korosztályban kevés a jó nő.

2021. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
#1 vagyok, de hogy ne csak a nőket pécézzük ki, a férfiak is ugyanúgy elhagyják magukat, csak náluk a többség még fiatalon sem néz ki jól xd A volt gimis osztályomban a 15 srácból talán 2-3 nézett ki jól. Ez kb a magyar átlag.
2021. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Szép és okos.
2021. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
A szemlélőtől függ
2021. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Én mindig olyan reakciókat kapok a testemre és az arcomra, hogy hm, csorog a nyálam, micsoda fenék, annyira gyönyörű vagy, angyali babaarcod van, stb, és én is elégedett vagyok magammal, szóval igen, én jó nőnek tartom magamat.

De ettől függetlenül ez szubjektív nyilván. Pl. én barna hajú és szemű vagyok, de van, akinek a szőkék tetszenek, vagy a hatalmas mellűek. Habár nőiesen öltözöm, sminkelek is, nem vagyok cicababa típus, szóval az olyanoknak sem jövök be nyilván, akinek a műszempilla és társai tetszenek. Úgyhogy erre nehéz érdemben válaszolni.

2021. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Én kifejezetten ronda vagyok, és ezzel egy elenyésző kisebbséget képviselek. A többség szép. Bárhol járok, szép nőket látok, és nem attól szépek, hogy egy vödör vakolatot magukra kennek, a legújabb divat szerint öltöznek stb. A maradék életkedvem is elmegy ettől.
2021. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
2. Jaja, emlékszünk mi is, ne aggódj. Ez kb minden magyar férfi emléke 15-25 éves korából, gimiből, egyetemről, hogy az osztálytárs, csoporttárs lányok az 1-2 legjóképűbb, legmenőbb srác után olvadoznak, a többi fiúra pedig tojnak romantikus/szexuális értelemben. Fordítva hagy ne mondjam, hogy nem ez a helyzet. Emlékszünk, ne aggódj.
2021. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5-ös, ezek elég primitív férfiak reakciói lehetnek...
2021. márc. 8. 11:42
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Általában igen, de olyan 45-től fölfele bizony elkezdenek a magyar nők többsége szétfolyni, ami már bizony nem szép...
2021. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Minden nézőpont kérdése. Vannak emberek, akik mindenkiben meglátják a szépet, értékeset. És vannak, akik szinte mindenkit csúnyának látnak, megkritizálnak. Ugye mondanom sem kell, hogy mindenki magából indul ki? Amúgy a nők nagyobb százalékban elégedetlenek a külsejükkel, mint a férfiak. Ami kár, mert a férfiak között nagyobb arányú az elhízás és ők általában kevésbé is adnak magukra.

Amikor megkéred itt, hogy linkeljenek átlagos nőket és pasikat, a sminkeletlen modell lány az átlagos, meg egy tényleg érdektelen, csúnya pasi. És nem veszik észre a különbséget.

Egyébként én senkitől nem sajnálom az önbizalmát. Ha sokan udvarolnak neki az ellenkező nemből, hadd tartsa magát szépnek. Mások is annak tartják. Mi a baj ezzel? Hogy neked nem tetszik? Hát az te vagy.

2021. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!