Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálják a gyűrűkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálják a gyűrűkkel?

Figyelt kérdés

Volt egy párom aki meghalt; esküvő előtt álltunk. Nehezen de túlléptem, új párom van. Őrzöm az emlékeket, igy a gyűrűinket is de vmelyik nap felmerült, hogy esetleg mégsem kene tovább őriznem ha a mostani párommal továbblépnénk?

Ti megtartanátok vagy nem?


2021. márc. 8. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nagyon sajnálom, ami történt, fogadd részvétem. A kérdésre válaszolva pedig, én megtartanám emlékként, mert ez az egész a múltam része, amit soha nem tudnék elfelejteni teljesen, csak elfogadni a helyzetet. Mindenképp megtartanám.
2021. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
33%
Nem hiszem, hogy megtartanám. Vagyok annyira szentimentális, meg babonás, hogy ne akarjam megtartani.
2021. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám. A múltam egy része. Ugyanúgy, ahogy fényképeket sem dobok ki, ezeket is őrizném.
2021. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám elhunyt, anyum megtartotta a gyűrűjét (amúgy a munkája miatt sosem hordta)
2021. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elraknám őket egy dobozba, de megtartanám.

Részvétem a volt párod miatt, én őszintén nem tudom elképzelni, hogy ezen hogyan tud az ember továbblépni, minden elismerésem, hogy túltetted magad rajta.

2021. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Eladnám vagx beolvasztanám.

En nem ragaszkodom tárgyakhoz.

2021. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Iszonyú nehéz volt, de meggyőződésem hogy segitett fentről mert "látta" hogy kezdek tönkremenni...és az utolsó pillanatban küldte nekem a mostani páromat...mert rengeteg dologban hasonlóak; nagyon ragaszkodó, abszolút megbizható...tudta, mire van szükségem és olyat küldött :-)

2021. márc. 8. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is elraknám valahova, de megtartanám. Ez egy emlék, szentimentális értéke van és az, hogy megtartod, nem jelenti, hogy ne léptél volna tovább és kevésbé szeretnéd a mostani párod. Persze van, aki kevésbé ragaszkodik a dolgokhoz és akinek ez nem jelentene úgy semmit és ezzel nincs is semmi baj, de ha te nem ilyen vagy, szerintem ne válj meg tőle.
2021. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is tartanám meg, nem tudnám pénzzé tenni. Valahogy rossz érzés a gondolat.


#4 vagyok, a karláncát (egyike a két ékszernek amit valaha hordott, a másikat én tartottam meg) odaajándékoztuk a keresztfiának, akivel nagyon jó kapcsolatot ápolunk. Örömmel elfogadta.

2021. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én beraknám egy apró, dísztelen kis dobozkába, és elraknám valahova ahol nincs szem előtt. Kidobni vagy eladni nem akarnám. Maximum az ajándékozás jöhet még szóba, ha van a volt párodnak közeli rokona.
2021. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!