Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élet megkönnyítése és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet megkönnyítése és a boldogság miatt jó párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 16:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem egyedül élni tök szar, boldogtalan és motiválatlan.
2021. márc. 8. 16:27
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha kell egy ilyen álomvilág, akkor igen.
2021. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
A párkapcsolat erős szövetség olyan problémák leküzdésére, melyek egyedülállóként egyszerűen nem léteznek. Szóval nem az élet megkönnyítése egyáltalán.
2021. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem azért könnyítés, mert egyedül nem vagyunk képesek boldogan és könnyen élni. Mi szociális lények vagyunk. Az ilyen self happines-ek mind hazugságok. Ki tud egyedül boldog lenni? Szerintem senki.
2021. márc. 8. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Sztem önbecsapás hogy jobb egyedül viszont én is csinaltam ezt evekig...
2021. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Mindkettőben van igazság.


Ha egyedül vagy, a magad ura vagy, azt csinálsz amit akarsz akkor amikor és akivel akarod. Jó a függetlenség, szabadság érzése. De ha épp szükséged lenne valakire aki közel áll hozzád mert a padlón vagy akkor rohadt magányosnak erezheted magad. Persze lehetnek az embernek barátai de az nem ugyanaz. Mert ők nincsenek mindig ott.


Kapcsolatban élni azért jó (legalábbis számomra) mert mindig ott van ő biztos pontnak az életedben aki mindig melletted áll, meghallgatja a napodat, együtt elhettek át dolgokat stb. De cserébe sokszor kompromisszumokat kell kotnod.


Az hogy kinek melyik éri meg jobban már mindenkinek a saját döntése. Én a magam részéről élveztem az egyedül lét bizonyos aspektusait de számomra a párkapcsolat többet ad.

2021. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az élet akor a legkönnyebb, ha egyedül vagy.


Miért? Mert nem kell alkalmazkodnod, más szokásokat kialakítani, azt teszel, amit szeretnél (nem kell pl csendben lenned, ha a másik 10-ig alszik), 100% a magad ura vagy.


Én szeretem a Kedvest, de ez az összezártság már hülyét kapok tőle. Home office-ban van, ami azt jelenti, hogy meeting alatt csend, ebéd random időpontokban, hol fél 12, hol fél 3. Amikor napközben visszaalszik - éjjel dolgozik inkább, mert akkor produktív - szintén legyen csendben, stb.


Fárasztó ennyire alkalmazkodni a másikhoz - oda-vissza működik, neki is néha tök elege van már. :D

2021. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!