Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok van olyan fiúbarátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan fiúbarátotok akihez vonzódtok szexuálisan?

Figyelt kérdés
Ha igen mi akadályozza meg hogy több legyen a dologból? Akár kapcsolat, akár szex.

2021. márc. 8. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Eleve fiú barátaim sincsenek (soha nem is voltak). :)

Nem jövök ki a pasikkal. Nem találom velük a közös hangot.

23N

2021. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nincs. Éppen azért barátok, mert nem vonzanak szexuálisan.
2021. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
15 fiúbarátom van, egyik se vonz. 20l
2021. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Csak fiúbarátaim vannak, de igazából soha egyik sem vonzott. Jobban tiszteltem őket annál, hogy szexuális tárgyá degradáljam őket.
2021. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akad(t). Egy időben komolyabban elkezdett megtetszeni, akkor egy ideig nem beszéltem vele. Már egy jó ideje ez nem okoz problémát, mert olyan alapvető (elvi) kérdésekben nem egyezünk, amik miatt párkapcsolatot nem lenne célszerű kialakítani vele, a kapcsolaton kívüli szex pedig nagyon távol áll tőlem. Így végülis inkább egy rokoni szeretet van bennem iránta, nem tekintek rá úgy többé. Tudom, furcsa vagyok. 😅
2021. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!