Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják meg az özvegyeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják meg az özvegyeket?

Figyelt kérdés

Fél év telt el. Megismerkedtem egy szintén özveggyel.. egymás kis menedékei lettünk, hónapok óta együtt! De sokan megszóltak minket, mindkét oldalról..

Ha valaki tudná, hogy milyen érzés elveszíteni valakit biztosan befogná, de megkaptam én is a nyakonöntést, hogy nem is szerettem, stb.. ha más nem, jól esett kiírni ezt magamból...


2021. márc. 8. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

sok özvegy nőt és férfit ismerek már 30-asoktól kezdve...de nem hallottam, hogy megszólták volna őket.


Felénk általában még örülnek is neki ha szerencsétlen talál valakit.


Általában a Romáknál szigorúbbak ilyen téren.

2021. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Fél év egy hosszabb kapcsolat lezárásához is kevés, nemhogy egy haláleset feldolgozásához. Nemhiába van az a bizonyos gyászév is, ami nem gyászfélév...


De ha neked jól esik fél év után mással henteregni, hát szíved joga.

2021. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na pont ezt mondom.. valószínűleg te még nem éltél át ilyet!
2021. márc. 8. 17:26
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Én özvegy lettem, de nekem 2,5 év kellett...6 hónap után még teljes depi voltam... meg mikor 2,5 ev utan elkezdtem ismerkedni, akkor is ugy ereztem nincs vágy, nem tudnék szeretni már senkit...

Szerencsére megtörtént a csoda.

Nekem 6 hónap még rövidnek tűnik de nem bántásból irom.

2021. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

34 évesen lettem özvegy, a férjem egy autóbalesetben vesztette életét. Reggel elment dolgozni, de oda már nem ért.

2 évig pszichológushoz jártam heti 1x. Fél év alatt épphogy eltemettem, sírkövet intéztem neki, lezártam nagyjából a banki, munkahelyi, stb. dolgait, de a hagyatéki eljárás pl le sem zajlott még (autóátírás, lakás átírás, hitel, stb).

Nekem fél év nagyon kevés időnek tűnik egy új élet kezdéséhez.

2021. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én sem terveztem kapcsolatot! Egyedűl voltam, a kutya sem keresett. Majd egy véletlen összefutás során szóba elegyedtünk.. jó volt, hogy érdekel valakit a sorsom, majd ő is elmondta hogy neki is meghalt a felesége.. elkezdtünk levelezni, majd találkoztunk párszor amikor megcsókolt és én vissza.. igazából rájöttem, hogy csak őt érdekli, hogy vagyok a főldön.. tudja mit éltem át.. vele könnyebb lett az életem, a borzasztó szomorúságom átalakult, kezdtem embernek érezni magam.. persze nem felejtettem el a múltam, de eleget sírtam és élni szeretnék!
2021. márc. 8. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Erre a történetre még az sem mondhat bírálatot aki hasonlót élt át. Mindenki másképp' dolgozza fel a halálesetet és az is eltérő,hogy kinek mikor jön olyan valaki az életébe akit elfogad, szeret, közelállónak érzi. Én is átéltem a gyászt, előtte hosszú ápolással. Amíg a kortársaim buliztak én ápoltam, mindezt egy gyerekkel.Nem tudom még így utólag sem,hogy a magatehetetlen fiatal társam ápolása vagy az elvesztése volt amit nagyobb tragédiaként éltem meg...hiszen mindkettőt. Nekem is jött az életembe valaki,és annak ellenére,hogy a körülöttem lévők örültek énnek én egy jó ideig nehezen fogadtam el. A tényen nem változtat..elveszítettük azt akit szerettünk. Nem kezdjük újra az életünket, folytatjuk az emlékével, de azt sem lehet,hogy magunkba temetkezzünk.

Kérdező, őrizd a párod emlékét és légy boldog!

2021. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!

Ne érezd rosszul magad,tedd,ami és ahogy jól esik,az élet túl rövid ahhoz,hogy mások véleménye szerint élj. Edesanyamnak is viszonylag hamar lett új kapcsolata,bár ők már egy éve nem voltak együtt edesapammal. Eleinte furcsa volt,de rendes párja van,elfogadtam. Ha találkozol egy jó emberrel,akkor nem mindeegy,hogy mikor jön az életedben? És talán úgy könnyebb is lezarni és elengedni valakit,ha van melletted egy olyan ember,akiben megbizhatsz és aki foglalkozik veled.


23 nő

2021. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Tedd, amit jónak érzel. Tény, hogy nekem a fél év nagyon kevés idő lenne,de ha te ettől jobban érzed magad, akkor hajrá. Nem kell bezárkózni. Akik meg megszólnak, nyilván nem tudják, min mész keresztül és csak a kívülállók szemével tudnak ítélkezni.
2021. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Bírom az ilyen elméleti szakembereket..sose éltek át hasonlót de mast csesztetnek..ne foglalkozz velük. A párod segít a feldolgozásban, hiszen ő is átélte azt amit te. Mással ne foglalkozz.
2021. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!