Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi udvarol?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt láttuk egymást egy eseményen, akkor feltűnően bámult, sokszor találkozott a tekintetünk. Én ekkor még szingli voltam. Akkor én rákerestem Facebookon az eseményre, mert ugye lehet látni ki volt ott. Megláttam, hogy családos ember, felesége és egy 10en éves gyereke van..Egyből hagytam is a francba. Csalódottságot éreztem, mert éreztem, hogy tetszem neki, és nekem is tetszett. Aztán pár évre rá lett párom (akivel amúgy nem az igazi a kapcsolat, sokszor volt már lelki bántalmazás, hazudozott sokat, így megbízni sem nagyon tudok benne). Nos már 1,5 éve együtt voltunk a párommal, amikor újra összefutottunk ezzel a férfival (a párommal együtt) és szóba elegyedtünk. Nagyon jó este volt, együtt kocsmáztunk egy társaságban. Bejelölt Facen, és azóta néha néha írni szokott. Amúgy nem egy városban élünk. Múltkor rám írt, és bevallotta, hogy nagyon vonzódik hozzám, tetszem neki. Én rögtön mondtam, hogy nem lennék képes megcsalni a párom, mégha tetszik is. Azt mondta érti.

A baj az, hogy titkon nekem is tetszik, de sem szerető nem akarnék lenni, sem megcsalni a párom, erre én nem lennék képes. Viszont eleve rossz a kapcsolatom is, mint mondtam. Számtalanszor gondoltam már szakításra. Ő vajon csak szexet akarna tőlem, vagy komolyabbat?



2021. márc. 9. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Csak szexet akarna tőled. A helyes döntés az lenne, hogy őt hagyod a fenébe, de a pároddal is szakítasz. Természetesen ezeket nem fogod megtenni, mert döntésképtelen vagy, félsz a bizonytalantól és talán kapcsolatfüggő is vagy.
2021. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem csak szexet.

Én nem bonyolodnék bele ilyen kapcsolatba mert az esetek 99%-ban rosszul sül el.

2021. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Egyszer csak meg kell tennem. Most több okból is kényszerhelyzetben vagyok, amit nem szeretnék részletezni. De igen, jól látod, valamiért ragaszkodom hozzá.
2021. márc. 9. 12:11
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es.


Neked is köszönöm. Igen, csak ritkán hallani olyat, hogy elválik az asszonytól egy ilyen pasi..

2021. márc. 9. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez a hulladék épp arra készül, hogy megcsalja a párját akinek hűséget fogadott. Mégis mire számítanál egy ilyen embertől?

Szerintem arra koncentrálj inkább hogyan tudsz úgy kilépni a rossz kapcsolatodból, hogy egyedül is megállj a lábadon és ne kerülj újabb függéshelyzetbe egy újabb szar kapcsolatban. Lehet, hogy ez könnyebb menekülőútvonal de szinte sosincs jó vége, ne hidd azt, hogy te leszel a 10zeerből 1 kivétel.

2021. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igazad van! Nem fogok ehhez asszisztálni, még ha szingli is leszek, hogy velem csalja meg az asszonyt..:)
2021. márc. 9. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!