Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki egy nő szemében kamionsof...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy nő szemében kamionsofőrnek lenni, vagy bármilyen sofőrnek lenni? Sokszor úgy érzem, hogy lenézik a sofőröket, illetve volt, hogy amikor ismerkedésnél elmeséltem a foglalkozásomat, negatívan reagáltak rá.

Figyelt kérdés
Kiemelem, hogy nem alszom kamionban, minden nap otthon vagyok, napizós szinten csinálom belföldön. Korábban dolgoztam furgonnal, teherautóval / kamionnal, majd megint váltottam furgonra és most megint kamiont vezetek. Nem értem miért negatívumként jön ez le a legtöbb embernél. Még csak napokra sem tűnök el, nem hogy hetekre, mint akik nemzetköziznek. Minden éjjel otthon alszom, otthon töltöm a hétvégéket, ünnepnapok alatt nem dolgozom, de még Karácsony és Szilveszter között sem. Nem járok kurvázni, mint ahogy ezt a sztereotípiát is lehet hallani a sofőrökről. Teljesen normális életet élek, napi 9-12-13 órákat dolgozom, ahogy épp adódik, de más is eltölt ennyi időt a munkahelyén, bárhol is dolgozik szerintem. Lehet az én felfogásommal van a baj, nem tudom. Fél éve ért véget egy 5 éves kapcsolatom, azóta randizgattam párszor, de úgy vettem észre ez csak negatívum. 28 éves vagyok, illetve nem ezért ért véget a korábbi kapcsolatom, semmi gondot nem okozott a foglalkozásom.
2021. márc. 11. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Számomra nem ciki.

Turizmusban dolgoztam, rengeteg buszsofőrrel.

Bírtam őket, szerettem velük együtt dolgozni.

Párnak is simán elfogadnék bármilyen sofőrt, amennyiben lehet vele tervezni és nem tölt külföldön napokat, heteket.

26/N

2021. márc. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Sofőrök mindig vastagabbak , anyagilag. Így szerintem jobban imponál a csajoknál. Ha nem a dagadt büdös igénytelen sofőr vagy akkor nem hátrány. F40
2021. márc. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha jól keresel, akkor nem ciki, bármit is dolgozol.
2021. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem ciki. Főleg, hogy napi szintem haza tudsz járni. Kapcsolat terén ott van a gond, ahol hetekig nem mennek haza. Az se ciki, csak nehéz úgy kapcsolatot fenntartani.
2021. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
mert a kamionosok koztudottan sokat utszeli qrvaznak.
2021. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

#5 Ez erős csúsztatás. Meséld már el hol látsz útszéli lánykákat? És azt is hogy hova állsz félre egy 40 tonnás döggel?

Persze aki akarja az megoldja de kevesebben vannak mint személyautósok.

2021. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kamion sofőrnek nincsen éppen sok szabad ideje egy párkapcsolatra..A nők szeretik azért a közelséget , te viszont ezt nem tudod megadni.
2021. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, de én se kezdenék sofőrrel - nekem van igényem a napi szintű közös szabadidőre, ezt pedig lehetetlennek látom a sofőr szakma mellett.

Ezen túl nincs problémám velük, kiváló barátaim vannak akik nemzetköziznek, semmi gond velük. De a barátságnál/haverságnál több nekem így elképzelhetetlen.

2021. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem alapvetően az lenne a kifogás, hogy hosszú ideig nem találkoznának veled. Anyukámnak a szüleim válása után pár évvel volt kapcsolata egy kamionossal, aminek azért lett vége, mert egyszerűen alig találkoztak és nem tudták fenntartani a kapcsolatot. Ő viszont nemzetközi viszonylatban dolgozott, sokszor hetekig nem volt itthon De mivel a nők, akikkel megismerkedsz,tudják, hogy ez nálad nem így van, nem hinném, hogy a munkáddal lenne problémájuk. Én mondjuk azért nem szívesen választanèk semmilyen sofőrt párnak, mert nehezen viselném, hogy egész nap veszélyben van. A közlekedés veszélyes üzem, főleg manapság, annyi hülye van az utakon. Apukám is sofőr, évtizedek óta úton van, két balesete volt: egyszer elütött egy őzet éjszaka az esőben, egyszer pedig belecsúszott valaki a jeges úton. Nem lett baja, de én nem örülök, hogy ez a munkája. Nekem ez a rendőr-tűzoltó-katona kategória. Én tudom magamról, hogy ezt rosszul viselném. Lehet, hogy mások is így vannak vele. Hogy lenéznék a munkát, vagy bármi ilyesmi, azt nem hinném. Egész nap vezetni komoly szellemi igénybevétel, ami elismerésre méltó szerintem. Mondom ezt műszaki diplomás nőként. A kérdés megfogalmazása alapján értelmesnek, normálisnak tűnsz. Valószínűleg egyszerűen csak még nem találkoztál a neked megfelelő párral. Előbb-utóbb biztos sikerül.
2021. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

"egyszerűen alig találkoztak....ez nálad nem így van, nem hinném, hogy a munkáddal lenne problémájuk"

A kérdező írja, hogy 9-12-13 órákat dolgozik... Így alig lehet találkozni, közösen szabadidőt eltölteni.

2021. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!