Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő társaim mit gondoltok, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő társaim mit gondoltok, egy kapcsolatban mennyire számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy ideje ismerkedem, jól érezzük magunkat egymással. Két évvel fiatalabb mint én.


Ez engem egy kicsit aggaszt. Régebben mindig úgy gondoltam, hogy ne legyen nálam fiatalabb a pasi, most mégis egy ilyen szituációban vagyok.


Arra lennék kíváncsi, hogy ettől független működhetne komolyabban is? 2 év végülis nem olyan sok.. Van közöttetek olyan, akinek fiatalabb párja van és nagyon jól működik a dolog?


Minden véleményre kíváncsi vagyok. :)


26/N



2021. márc. 11. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ém 25 vagyok, de egy 21 éves udvarol nekem. Már nem tanul, dolgozik rendesen, de így is fura.
2021. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Két év??? :D Nem is értem a kérdést, az konkrétan semmi. Azt hittem, ilyen 10-30 év különbségről fog szólni a kérdés.

Persze, volt nálam fiatalabb exem (nő vagyok), semmi kihatása nem volt a kapcsolatunkra. Anyukám is 3 évvel idősebb apukánál.

Ez max tizenéves korban számít még, ott 2-3 év rengeteg... huszonévesen már irreleváns. :D

2021. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tény és való, hogy két év nem sok, de nekem ez is fura kicsit.. :D
2021. márc. 11. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális, amit mindketten annak tartotok. Ha téged zavar, inkább hagyd a srácot. Felnőttek vagytok, ez a 2 év nem korkülönbség szerintem. 36/f
2021. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Namost ez nem olyan h 2 évvel alacsonyabb nálad. A kor semmi, tudod mióta született meg. Magát az embert nézd.
2021. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mamám 15 évvel idősebb a papinál, de mindenki a papit gondolja idősebbnek, mert elég "vén, gyöpös" a gondolkodása.


Nekem +/- 5 év ami simán belefér.

Az egyik barátom 1,5 évvel volt fiatalabb nálam de teljesen egy húron pendültünk.


Ennyi erővel akkor a pasik is ignorálhatnák a nőket -2 év miatt, hogy "olyan furi, hogy ilyen fiatal vagy" akkor sokan pislognának, hogy "dehát én érettebb vagyok a koromnál!".

Csak gondold el az a 2 év miért ne számítana fordított felállásba és szerinted igaza lenne a férfinek, ha csak ezért pattintana?

2021. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Én 2 éven nem akadnék fel, tizenkettőn már inkább. Engem az se zavarna, ha fiatalabb, én csípem a fiatalabb pasikat.
2021. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár év múlva még örülni is fogsz neki😀 Ennyi idősen én se akartam fiatalabbat bár egyszer azért csak becsúszott. Kicsit több, mint egy év volt köztünk. Annyit elárulok, nem ezen múlt a dolog. Most 39 vagyok, már idősebbel nem tudnék elképzelni kapcsolatot😂
2021. márc. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem számít

Én 22 vagyok exem 30felett volt

Mindig az idősebb ferfiak vonzanak

2021. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!