Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igényes párt szeretnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igényes párt szeretnél?

Figyelt kérdés

Talán hülyén hangzik a kérdés, de kifejtem.

Számomra az igényességhez tartozik minden olyan dolog, amit azért teszel, hogy többet hozz ki magadból, önmagad nem radikális "megváltoztatásával", vagyis inkább feldobásával. Ide tartozik hogy minden nap megfürdesz, de a műszempilla, smink, szoli, öltözködés, testsúlykontroll, minden, amivel a -saját szemedben- legjobb formádat hozod.

Ezen definíció alapján válaszoljatok.

Ugye alapvetően az lenne a válasz hogy "mi az hogy mennyire igényes?! Nagyon!" De (szerintem, és sokak szerint) létezik túlzott igényesség is. A " vécére nem megy ki smink nélkül és viktóriaszekretes fehérneműszettben alszik" típusra gondolok, férfiben pedig a "suliba is öltönyben járok, mindig tökéletes a hajam és a szakállam (ha van)" szerintem értitek mire gondolok.



2021. márc. 12. 01:30
A kérdező szavazást indított:
1.) Az alap higiénia legyen meg. Fürödjön, napi 1x mosson fogat, a többi nem számít. Se a ruha, se semmi, a belsejét szeretem!
2.) Alap higiénia legyen, alkalmakkor tudjon megjelenni, ruházata legyen tiszta, nem szakadt/kopott, ne legyen extrém elhízott.
3.) Közepesen igényes párt szeretnék. Viszonylag jó öltözködés és egyebek, de semmi baj nincs a topis-melegítős-zsíros hajas formátummal se.
4.) Nagyon igényes partnerrel lennék boldog. Törekedjen rá, hogy legtöbbször legyen toppon, persze nem kell elmebeteg túlzásokba esni.
5.) Legyen extrém igényes, törekedjen mindig a tökéletes önmagára, ne fogadja el magán a legapróbb hibát se!
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon megosztó kérdés, mivel mindenkinek más s véleménye erről. Én személy szerint azt tudom mondani, hogy sosem szabad csak a minimumra törekedni, ha igényesek vagyunk, akkor az ad önbizalmat, magabiztosságot, ami létfontosságú. Én is szolizok fiúként, mert jót tesz a bőrömnek. De aki minden nap fürdik, és ennyi az igenyessége, most biztosan jót nevet, hogy én szolizok, szóval nem vagyunk egyformák.

Próbáljuk meg magunkból a maximumot kihozni.Én az ötösre szavaztam, de egy 4. Szintű pár már tökéletesen elég. ;)

2021. márc. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én negyvenes vagyok már, de fiatalon is hasonló volt a stílusom. Nőies, de egyszerű. Alkalmakkor nagyon ki tudtam/tudok öltözni, de egyébként szűk fekete nadrág, egy kivágott top vagy egy kb térdig érő ruha. Smink csak alkalmakkor és csak nagyon kevés, szép a bőröm még negyven évesen is, és ennek az egyik titka, hogy nem szoliztam és nem vittem túlzásba a sminket. Sosem voltak mű dolgaim, műköröm, pilla stb és ritkán hordok ékszert.

Mivel gyalog járok, magas sarkút alig hordok, inkább balerina vagy sportcipő.

A hajam elég vacak, a fodrász sem tud belőle sokat kihozni, vékony szálú, sima.

Mindig tiszta és ápolt vagyok, mindig jó illatú, de a stílusom végtelenül egyszerű. Kevesen is vesznek észre, ez igaz, de úgy gondolom, nekem ez az ápoltság. A tisztaság, a jó illat, a ragyogó fogak és főleg: a belső összhang, nyugalom, derű. Hogy nem akarom erőszakosan jobbnak, többnek, top nőnek mutatni magam. És értelem szerűen engem nem a nyakkendős-öltönyös menő pasik vonzanak, hanem az egyszerű, tiszta, ápolt, nem szakadt de nem túlzásba vitt öltözködés. Tiszta farmer és sportcipő, nem kinyúlt pulcsi, férfias illat, ápolt haj és szakáll(ha van). Ennyi elég.

2021. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha az az alaphigiénia, hogy egy évben 365+ alkalommal kell fürdeni, akkor az emberek 90%-a alapból kiesett.
2021. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Az a baj, hogy csak a külsőt érted igényesség alatt. Pedig semmit sem ér, ha valaki extrém igényes a külsejére, de közben paraszt, olvasatlan, káromkodik, cigizik, nincs világképe, ambíciója és nem tud bánni a pénzzel.
2021. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!