Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jött innen már valaki össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött innen már valaki össze ázsiai nővel?

Figyelt kérdés
Pl. neten megismertétek egymást, utána meglátogattátok az országában stb.

2021. márc. 12. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve egy itt élő japán csajjal jöttem össze.

De nem lehetett bírni anyagilag, mert minden este étteremben akart vacsorázni. Ráadásul a vékony 160 magas csaj egy zabagép volt.

2021. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komoly mit összezabálnak ezek a törpe 50kilós csajok :D
2021. márc. 12. 12:07
 3/9 A kérdező kommentje:
és mndig neked kellett fizetni?
2021. márc. 12. 12:07
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Elmondott három mi atyánkat mikor meglátta hogy nem 10 centis pöccsel kell most dugnia.
2021. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kérdező amit az 1-es ír az a trash women eset amit meg lehet találni mindenhol mármint mint pl mint itt a bmw-sekkel összejövő nők azaz anyagira mennek meg kalandra

ha alapból itt élt akkor biztos ő sem engedhette meg magának mindig ezt az élet formát persze vannak olcsóbb éttermek de alapból aki fullos az sem eszik mindig étteremben mert sokszor sokkal kényelmesebb és komfortosabb otthon enni ":D

meg azért a 160 nem olyan törpe itthon is nagyon sok az alacsonyabb nő úgy 160-165 körül van az átlag

2021. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

"Természetesen" én fizettem, de nem is ezzel volt a fő gond, hanem azzal, hogy egy egyszerűbb étterembe nem is volt hajlandó bemenni.

Azt mondta, hogy "tiszteljem meg annyival, hogy csak első osztályú helyekre viszem el".

Na de -napi rutinként- minden este??

Ráadásul az alatt a pár hónap alatt még azt sem tudtam meg tőle, hogy 20 vagy 40 éves.

Ránézésre nem lehetett megállapítani.

Amúgy gyönyörű mosolya volt,....ha már jól lakott...

(Drága mosoly volt)

2021. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt kevesen vannak az ázsiai részről, mert nem tudják ezt az írást olvasni.
2021. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os lol az komoly akkor ":D hát igen amit írtam bmw-és csaj ":DDD

de miért nem tudtad meg a korát? nem durva ez egy kicsit szerinted? hogy pár hónapig együtt vagytok de azt sem tudod hogy hány éves? mi a f+sz?


de egyértelmű hogy csak jól lehúzott! sőt lehet nem is japán volt

2021. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hihetetlen számomra, már ne haragudj, hogy együtt vagy valakivel és nem tudod a életkorát :D
2021. márc. 14. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!